Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

Εσωτερική πλεξίδα 0.9mm 1M LC UPC πιστοποίηση CE RoHS για FTTH

Εσωτερική πλεξίδα 0.9mm 1M LC UPC πιστοποίηση CE RoHS για FTTH

Indoor 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS Ce Certification For FTTH
Indoor 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS Ce Certification For FTTH Indoor 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS Ce Certification For FTTH Indoor 1M LC UPC Pigtail 0.9mm RoHS Ce Certification For FTTH

Μεγάλες Εικόνας :  Εσωτερική πλεξίδα 0.9mm 1M LC UPC πιστοποίηση CE RoHS για FTTH Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Global Telecom
Πιστοποίηση: CE/ROSH/IOS9001
Αριθμό μοντέλου: LC UPC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 200
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία Stander
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 10000sets
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αριθμό μοντέλου: LC UPC, πλεξίδα Lc UPC sm Χρήση: FTTH
Τύπος: Πλεξίδες ινών, σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Πιστοποίηση: RoHS, ce
Διάμετρος σακακιών: 0.9mm Μήκος: 1M ή άλλο μήκος
Τύπος συνδετήρων: SC FC LC ST Εφαρμογή: Τηλεπικοινωνίες
Υψηλό φως:

Εσωτερική πλεξίδα 0.9mm 1M LC UPC

,

RoHS 0.9mm πλεξίδα LC UPC

,

Πλεξίδα lc UPC RoHS για FTTH

APC πλεξίδων LC UPC οπτικών ινών APC UPC Sc πλεξίδα ανεφοδιασμού FTTH εργοστασίων

Χαρακτηριστικό γνώρισμα
1. Διαφορετική διάμετρος ινών για την επιλογή: 0.9mm, 2mm ή 3mm
2. Οποιοδήποτε μήκος είναι διαθέσιμο: 1m, το 1.5m ή άλλο μήκος εσείς απαίτησε.
3. Επίπεδο τηλεπικοινωνιών και απώλεια εισαγωγής κάτω από 0,3 DB.
4. Sc, LC, FC, συνδετήρας του ST για την επιλογή.
5. Η πλεξίδα αντιστοιχεί στο IEC 874-10 διεθνών προτύπων.

 

Όνομα προϊόντων
Πλεξίδα οπτικών ινών
Πρότυπο ινών
Ενιαίος τρόπος
Πρότυπο προϊόντων
πλεξίδα 12C LC/UPC
Πυρήνας ινών
9/125μm
Οπτικός συνδετήρας
LC
Χρώμα σακακιών
κίτρινο χρώμα
Πρόσωπο τελών συνδετήρων
UPC
Διάμετρος σακακιών
0.9mm
Περιβάλλον εργασίας
Εσωτερικός
Υλικό σακακιών
PVC ή LSZH

 

Παράμετρος
Sc, LC, FC, πλεξίδα ινών του ST
SM
ΚΚ
PC
UPC
APC
PC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική)
≤0.3
≤0.3
≤0.3
≤0.3
Επιστροφής απώλεια
≥45
≥50
≥60
≥30
Ανταλλαξιμότητα
≤0.2dB
Αλατισμένος ψεκασμός
≤0.1dB
Επανάληψη
≤0.1dB (1000 φορές)
Δόνηση
≤0.2dB (550Hz 1.5mm)
Θερμοκρασία
≤0.2dB (- 40+85 στηρίζουν 100 ώρες)
Υγρασία
≤0.2dB (+25+65 93 ώρες R.H.100)
Όφσετ κορυφών
0μm ~ 50μm
Ακτίνα της κυρτότητας
7mm ~ 25mm

Εσωτερική πλεξίδα 0.9mm 1M LC UPC πιστοποίηση CE RoHS για FTTH 0

Εσωτερική πλεξίδα 0.9mm 1M LC UPC πιστοποίηση CE RoHS για FTTH 1

Εσωτερική πλεξίδα 0.9mm 1M LC UPC πιστοποίηση CE RoHS για FTTH 2

Εσωτερική πλεξίδα 0.9mm 1M LC UPC πιστοποίηση CE RoHS για FTTH 3

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς