Το Shenzhen υπερβαίνει τη Co. Comunications Epuipment, ΕΠΕ
(Sino οπτικών ινών Co., που περιορίζεται)

10 εμπειρία ετών των προϊόντων οπτικών ινών παγκοσμίως

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

Καρφωμένο MPO οπτικών ινών καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων θηκών MPO Aqua εξωτερικό 10 μέτρα μήκους

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Υπάρχει μια καλή ομάδα που υποστηρίζει πάντα μας και τα ποιοτικά μέρη μας βοηθούν κέρδισαν περισσότερους πελάτες τοπικά.

—— Frank Yuit

Συνεχίζουμε με SINO ακριβώς επειδή έχουν την επαγγελματική ομάδα και την εμπιστευμένη τιμολόγηση εμείς σας στρέφουν, ευχαριστούν όλη η υποστήριξη.

—— Mary Sarah

Εργαστήκαμε μαζί κατά τη διάρκεια περισσότερο από 5 ετών και κάθε προβλήματα συνέβησαν, η Sino πάντα υπόσχεση τα κρατά σωστά μέσα διατηρεί, αυτό βεβαίως χρήσιμο.

—— William Johnson

Είμαι Online Chat Now

Καρφωμένο MPO οπτικών ινών καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων θηκών MPO Aqua εξωτερικό 10 μέτρα μήκους

Κίνα Καρφωμένο MPO οπτικών ινών καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων θηκών MPO Aqua εξωτερικό 10 μέτρα μήκους προμηθευτής
Καρφωμένο MPO οπτικών ινών καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων θηκών MPO Aqua εξωτερικό 10 μέτρα μήκους προμηθευτής Καρφωμένο MPO οπτικών ινών καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων θηκών MPO Aqua εξωτερικό 10 μέτρα μήκους προμηθευτής Καρφωμένο MPO οπτικών ινών καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων θηκών MPO Aqua εξωτερικό 10 μέτρα μήκους προμηθευτής Καρφωμένο MPO οπτικών ινών καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων θηκών MPO Aqua εξωτερικό 10 μέτρα μήκους προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Καρφωμένο MPO οπτικών ινών καλωδίων σκοινί μπαλωμάτων θηκών MPO Aqua εξωτερικό 10 μέτρα μήκους

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: SINO
Πιστοποίηση: UL; SGS; ROHS
Αριθμό μοντέλου: SN - 001

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 αίτημα κομματιού MOQ
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 ea για τη μεμονωμένη στατικός-ελεύθερη τσάντα
Χρόνος παράδοσης: Παράδοση σε 7 - 15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 50000 κομμάτια ανά μηνιαία
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος Fiber: Πολλαπλού τρόπου, OM3-300 Χρώμα: aqua
Μήκος: 10 μέτρα Αρίθμηση ινών: 12 πυρήνες
Υλικό σακακιών: PVC Ίνα Transsimion: 40G
Connector: MPO Πολικότητα: β
Διαμόρφωση: Καρφωμένος
Υψηλό φως:

fiber optic patch cord

,

fibre optic patch leads

Καρφώθηκε MPO καλώδιο οπτικών ινών Aqua εξωτερικό περίβλημα του Υπουργείου Δημόσιας Τάξης Patch Cord μήκους 10 μέτρων

Για 40-GbE, χρησιμοποιείται ένας συνδετήρας MPO 12-ινών. Επειδή μόνο 8 οπτικών ινών απαιτείται, τυπικές εφαρμογές 40-GbE χρησιμοποιούν μόνο το 4 αριστερό και το δεξί 4 οπτικές ίνες του συνδετήρα MPO 12-ινών, ενώ οι εσωτερικές 4 οπτικές ίνες παραμένει αχρησιμοποίητο. SINO μπορεί να προσφέρουν τα είδη των MPO καλωδίων κορμού για τη συναρμολόγηση για τη σύνδεση του κέντρου δεδομένων και να κρατήσει ασφαλή και γρήγορη μετάδοση δεδομένων. 12/24 fo καλώδιο MPO Κορμός διευκολύνει την ταχεία ανάπτυξη σε περιβάλλοντα υψηλής πυκνότητας. Που χρησιμοποιούνται για τη διασύνδεση κασέτες MPO και πίνακες με τις ενεργές θύρες του εξοπλισμού.

Εφαρμογή:

► Υποδομές Κέντρο Δεδομένων?
► Υποδομές Τηλεπικοινωνίες.

Χαρακτηριστικό:


► Υποστήριξη για 10-, 40- και 100-GbE?
► Μέγιστη χρήση αναπτυχθεί ινών?
εξοικονόμηση ► Διάστημα και μειωμένη κυκλοφοριακή συμφόρηση?
► Βελτίωση της ροής του αέρα και την ενεργειακή απόδοση από ό, τι άλλες επιλογές καλωδίωσης?
► Η αύξηση της πυκνότητας στο πάνελ ινών?
► Ένα εύκολο, αποδοτικό σύστημα μετανάστευσης?
► Σε γενικές γραμμές καλύτερη απόδοση των επενδύσεων.

Καλώδιο Δομή Εικονογράφηση:

Φυσικός:

Καλώδιο 50 micron 62.5 micron
Ελάχιστη ακτίνα κάμψης 30 χιλιοστά 30 χιλιοστά
Πυρήνα / περιβλήματος Διάμετροι 50 / 125um 62.5 / 125um
Πιστοποίηση Αξιολόγηση / Φλόγα ΗΠΑ (UL) = OFNP, τον Καναδά (CSA) = άζωτο απαλλαγμένο από οξυγόνο / FT6
Συνδέσεις MPO / MTP
ferrule Υλικό Γυαλί γεμάτο ρητίνη
Οδηγός Pins Χειρουργικές ποιότητας ανοξείδωτο χάλυβα
Στίλβωση PC, 1 μικρό (τυπικό) προεξοχή
Συνδέσεις καθαρίζονται ανά διαστήματα 5 κύκλο. 3M συνιστά επιθεώρηση και καθαρισμό όπως απαιτείται πριν από κάθε ζευγάρωμα.

Εκτέλεση:

Συνδέσεις (ανά τερματισμού) 50 micron 62.5 micron
Τυπικά απώλεια παρεμβολής 0,13 - 0,31 dB 0,10 - 0,24 dB
Η μέγιστη απώλεια παρεμβολής 0,5 dB 0,5 dB
Η μέγιστη απώλεια επιστροφής -20,0 dB -20,0 dB
τυποποιημένο καλώδιο 850 nm 1300 nm
καλώδιο Εξασθένηση 5.0 dB / km 3.0 dB / km
Καλώδιο Εξασθένηση @ 23 ℃, Τύπος 3.5 dB / km 0,75 dB / km
περιβαλλοντική
Λειτουργικά Αξιολόγηση Θερμοκρασία -5 ℃ σε + 70 ℃ (υπερβαίνει ΕΙΑ / ΤΙΑ 568-B.3)
Αποθήκευση Αξιολόγηση Θερμοκρασία -40 ℃ σε + 70 ℃ (υπερβαίνει ΕΙΑ / ΤΙΑ 568-B.3)

MTP / MPO Μηχανήματα & Εξοπλισμός δοκιμής:

1. μας εγκρίνει οδηγεί υψηλής απόδοσης μηχανή γυαλίσματος βιομηχανίας, και συμπληρώνεται από τους κατόχους πλάκες ακρίβεια σχεδιαστεί για MT κλώνων.

βιομηχανία 2.Η κορυφαία συσκευή της 3D συμβολομέτρου παρέχει έλεγχο της διαδικασίας στίλβωση MTP / MPO, το συμβολόμετρο κάνει όλες τις παραμέτρους της hte γυαλισμένο MT συμμορφώνεται μούφας και υπερβαίνει τα πρότυπα της βιομηχανίας.

3. Μετά την ανίχνευση παρεμβολών 3D, η ευελιξία του δοκιμαστή παρέχει το πλήρες φάσμα των οπτικών δοκιμών που απαιτούνται για σύνθετες και υψηλής συγκροτήματα καλώδιο καταμέτρηση ινών.  

Οι Όροι της αποστολής:

1,6 χιλιοστά LC-LC Simplex Singlemode Οπτικών Ινών Patch Καλώδια Yellow Jacket

Εμείς, ως ποιότητα επαγγελματικό κορυφαίος παραγωγός των Οπτικών Ινών Προϊόντα όπως καλώδιο οπτικών ινών, Οπτικών Ινών Patch Καλώδια, οπτικών ινών Connector, Οπτικών Ινών εξασθενητές, Οπτικών Ινών plc διαχωριστές, Οπτικών Ινών Κουτιά τερματισμού και ούτω καθεξής, περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλούμε να μας δώσει ελεύθερα μια επαφή και θα δοκιμάσουμε το καλύτερό μας για την υποστήριξη. Ευχαριστώ.

Στοιχεία επικοινωνίας
Sino Fibre Optic Co.,Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: SINO

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)