Το Shenzhen υπερβαίνει τη Co. Comunications Epuipment, ΕΠΕ
(Sino οπτικών ινών Co., που περιορίζεται)

10 εμπειρία ετών των προϊόντων οπτικών ινών παγκοσμίως

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

72F ιώδες MPO - Ferrule 100Gig ΑΜ καλωδίων OM4 οπτικών ινών MPO μεταφορά δεδομένων

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Υπάρχει μια καλή ομάδα που υποστηρίζει πάντα μας και τα ποιοτικά μέρη μας βοηθούν κέρδισαν περισσότερους πελάτες τοπικά.

—— Frank Yuit

Συνεχίζουμε με SINO ακριβώς επειδή έχουν την επαγγελματική ομάδα και την εμπιστευμένη τιμολόγηση εμείς σας στρέφουν, ευχαριστούν όλη η υποστήριξη.

—— Mary Sarah

Εργαστήκαμε μαζί κατά τη διάρκεια περισσότερο από 5 ετών και κάθε προβλήματα συνέβησαν, η Sino πάντα υπόσχεση τα κρατά σωστά μέσα διατηρεί, αυτό βεβαίως χρήσιμο.

—— William Johnson

Είμαι Online Chat Now

72F ιώδες MPO - Ferrule 100Gig ΑΜ καλωδίων OM4 οπτικών ινών MPO μεταφορά δεδομένων

Κίνα 72F ιώδες MPO - Ferrule 100Gig ΑΜ καλωδίων OM4 οπτικών ινών MPO μεταφορά δεδομένων προμηθευτής
72F ιώδες MPO - Ferrule 100Gig ΑΜ καλωδίων OM4 οπτικών ινών MPO μεταφορά δεδομένων προμηθευτής 72F ιώδες MPO - Ferrule 100Gig ΑΜ καλωδίων OM4 οπτικών ινών MPO μεταφορά δεδομένων προμηθευτής 72F ιώδες MPO - Ferrule 100Gig ΑΜ καλωδίων OM4 οπτικών ινών MPO μεταφορά δεδομένων προμηθευτής 72F ιώδες MPO - Ferrule 100Gig ΑΜ καλωδίων OM4 οπτικών ινών MPO μεταφορά δεδομένων προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  72F ιώδες MPO - Ferrule 100Gig ΑΜ καλωδίων OM4 οπτικών ινών MPO μεταφορά δεδομένων

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: SINO
Πιστοποίηση: UL; SGS; ROHS
Αριθμό μοντέλου: SN - 005

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 αίτημα κομματιού MOQ
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10 ή 20 PC/πλαστικός δίσκος, 1 PC/κιβώτιο δώρων
Χρόνος παράδοσης: Παράδοση σε 7 - 15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτια ανά μηνιαία
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Καλώδιο διαμέτρου: 4,5 mm υλικό καλωδίων: PVC
Connector: MPO - MPO Αρίθμηση ινών: 72
Χρώμα καλωδίων: Βιολέτα Πολικότητα: β
Μεταφορά δεδομένων: 100Gig Ferrule: ΑΜ
Υψηλό φως:

fiber optic patch cord

,

fiber optic jumper cables

72F ιώδες MPO - Ferrule 100Gig ΑΜ καλωδίων OM4 οπτικών ινών MPO μεταφορά δεδομένων

 

Με μια περισσότερο από δεκαετία εμπειρίας στην παραγωγή της πολυ-σειράς MPO/MTP, η SINO τελειότητα εφαρμοσμένης μηχανικής multifibers σε σχέση με της μονάδας παραγωγής κράτος--τέχνης μας παραδίδει τις καλύτερες λύσεις καλωδίων ΑΜ υψηλής πυκνότητας (HDMT). Η πολύ υψηλή αρίθμηση MPO ινών/η λύση MTP προσφέρει την ίνα μέχρι 72 σε έναν ενιαίο συνδετήρα που αντιμετωπίζει την πρόκληση των σημερινών απαιτήσεων υψηλής πυκνότητας, υψηλής επίδοσης και εξοικονόμησης χώρου. 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 

 

► Availablein 72 ίνα πέρα από ενιαίο ferrule για τις εφαρμογές υψηλής πυκνότητας  

► Διεπαφή υψηλής πυκνότητας με το παραδοσιακό ferrule ΑΜ ίχνος  

► Portfolioproducts των κορμών ινών, των λουριών και των ενοτήτων κασετών  

► Επιλογές των Singlemode και ινών λέιζερ OptimizedOM3/OM4  

► Ανταποκρίνεται στα πρότυπα IEC 61754-7 και tia/eia604-5  

► Δομημένη τηλεγράφηση που γίνεται στο Tia-568-γ. 

 

Εφαρμογή:

 

► Εφαρμογές μεταδόσεων στοιχείων  
► Κεντρική υποδομή στοιχείων  
► Δίκτυο χώρου αποθήκευσης - κανάλι ινών  
► Αναδυόμενο συμβατό σύστημα πρωτοκόλλων 40 και 100Gbps. 

 

 

Δείγμα της λύσης καλωδίων 72 ινών MTP/MPO 

 

72F ιώδες MPO - Ferrule 100Gig ΑΜ καλωδίων OM4 οπτικών ινών MPO μεταφορά δεδομένων

 

Λήξη MTP ®/MPO: 

 

Οπτική απόδοση
Απόδοση Τύπος Singlemode Πολλαπλού τρόπου
UPC APC PC
Μέγιστη απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB
Χαρακτηριστική απώλεια εισαγωγής 0.2dB 0.2dB 0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB ≥65dB ≥25dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃ σε 80℃ -40℃ σε 80℃
Μήκος κύματος δοκιμής 1310nm 850nm

Γεωμετρική απόδοση

Κατασκευασμένος στον τυποποιημένο GR-326-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia.

 

Μηχανικές προδιαγραφές καλωδίων: 

 

  Ίνα Adventum Μίνι-πυρήνες
OFNP OFNR OFNP OFNP LSZH

 

 

 

 

 

Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων

(Installatio)

12 9.9cm 9.7cm 6.0cm 6.0cm 6.0cm
24 στρογγυλός απροσδιόριστος απροσδιόριστος 12.0cm 12.0cm 12.0cm
24 φερμουάρ 18.9cm 18.9cm 15.2cm 15.2cm 15.2cm
36 14.1cm 15.1cm 18.0cm 18.0cm 18.0cm
48 14.1cm 15.1cm 18.0cm 18.0cm 18.0cm
72 17.5cm 17.8cm 22.4cm 22.4cm 22.4cm
96 20.6cm 20.6cm 27.0cm 27.0cm 27.0cm
144 26.4cm 27.2cm 35.0cm 35.0cm 35.0cm

 

 

 

 

 

Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων

(Μακροπρόθεσμο)

 

12 6.6cm 6.5cm 3.0cm 3.0cm 3.0cm
24 στρογγυλός απροσδιόριστος απροσδιόριστος 6.0cm 6.0cm 6.0cm
24 φερμουάρ 12.6cm 12.6cm 7.6cm 7.6cm 7.6cm
36 9.4cm 10.1cm 9.0cm 9.0cm 9.0cm
48 9.4cm 10.1cm 9.0cm 9.0cm 9.0cm
72 11.7cm 11.9cm 11.2cm 11.2cm 11.2cm
96 13.4cm 13.7cm 13.5cm 13.5cm 13.5cm
144 17.6cm 18.1cm 17.5cm 17.5cm 17.5cm

 

 

 

 

 

Μέγιστο εκτατό

(Εγκατάσταση)

12 1335N 1335N 150N 150N 150N
24 στρογγυλός απροσδιόριστος απροσδιόριστος 160N 160N 160N
24 φερμουάρ 1335N 1335N 300N 300N 300N
36 2670N 2670N 1000N 1000N 1000N
48 2670N 2670N 1000N 1000N 1000N
72 2670N 2670N 1000N 1000N 1000N
96 2670N 2670N 10000N 1000N 1000N
144 2670N 2670N 1000N 1000N 1000N

 

 

 

 

 

Μέγιστο εκτατό

(Μακροπρόθεσμο)

12 400N 400N 80N 80N 80N
24 στρογγυλός απροσδιόριστος απροσδιόριστος 80N 80N 80N
24 φερμουάρ 400N 400N 160N 160N 160N
36 890N 890N 300N 300N 300N
48 890N 890N 300N 300N 300N
72 890N 890N 300N 300N 300N
96 890N 890N 300N 300N 300N
144 890N 890N 300N 300N 300N

 

Φυσικές προδιαγραφές καλωδίων: 

 

  Ίνα Adventum Μίνι-πυρήνες
OFNP OFNR OFNP OFNP LSZH

 

 

 

 

 

 

Εξωτερική διάμετρος καλωδίων

12 6.6mm 6.5mm 3.0mm 3.0mm 3.0mm
24 στρογγυλός απροσδιόριστος απροσδιόριστος 6.0mm 6.0mm 6.0mm
24 φερμουάρ 6.2mm X 12.6mm 6.2mm X 12.6mm 4.2mm X 7.6mm 4.2mm X 7.6mm 4.2mm X 7.6mm
36 9.4mm 10.1mm 9.0mm 9.0mm 9.0mm
48 9.4mm 10.1mm 9.0mm 9.0mm 9.0mm
72 11.7mm 11.9mm 11.2mm 11.2mm 11.2mm
96 13.4mm 13.7mm 13.5mm 13.5mm 13.5mm
144 17.6mm 17.8mm 17.5mm 17.5mm 17.5mm

 

 

 

 

 

 

Βάρος

 

12 48.0kg/km 45.0kg/km 14.0kg/km 14.0kg/km 14.0kg/km
24 στρογγυλός απροσδιόριστος απροσδιόριστος 30.0kg/km 30.0kg/km 30.0kg/km
24 φερμουάρ 80.0kg/km 80.0kg/km 31.0kg/km 31.0kg/km 31.0kg/km
36 82.0kg/km 82.0kg/km 70.0kg/km 70.0kg/km 70.0kg/km
48 82.0kg/km 82.0kg/km 70.0kg/km 70.0kg/km 70.0kg/km
72 101.0kg/km 132.0kg/km 98.0kg/km 98.0kg/km 98.0kg/km
96 229.0kg/km 205.0kg/km 130.0kg/km 130.0kg/km 130.0kg/km
144 315.0kg/km 336.0kg/km 190.0kg/km 190.0kg/km 190.0kg/km
Θερμοκρασία λειτουργίας 12~144 -40℃ ~ +75℃ -40℃ ~ +75℃ -20℃ ~ +70℃ -20℃ ~ +70℃ -20℃ ~ +70℃

 

Προδιαγραφές απόδοσης ινών: 

 

  Adventum Μίνι-πυρήνες

OS1 Singlemode

(9/125)

OM1 πολλαπλού τρόπου

(62.5/125)

 

OM2 πολλαπλού τρόπου

(50/125)

OM3 πολλαπλού τρόπου

(50/125 10Gig)

OS1 Singlemode

(9/125)

OM1 πολλαπλού τρόπου

(62.5/125)

OM2 πολλαπλού τρόπου

(50/125)

OM3 πολλαπλού τρόπου

(50/125

0Gig)

Μήκος κύματος

(NM)

1310/1550 850/1300 850/1300 850/1300 1310/1550 850/1550 850/1550

850/1550

Μείωση

(dB/KM)

0.5/0.4 3.5/1.0 3.0/1.0 3.0/1.0 0.4/0.3 3.5/1.5 3.5/1.5 3.5/1.5

Εύρος ζώνης

(MHz*km)

απροσδιόριστος 200/500 950/500 2000/500 απροσδιόριστος ≥300/≥300

≥200/≥300

 

≥1500/≥500
η απόσταση μετάδοσης *OM3 10Gig στο 850/1300 είναι meters* 300

 

72F ιώδες MPO - Ferrule 100Gig ΑΜ καλωδίων OM4 οπτικών ινών MPO μεταφορά δεδομένων

 

Οι γραμμές παραγωγής μας: 

 

72F ιώδες MPO - Ferrule 100Gig ΑΜ καλωδίων OM4 οπτικών ινών MPO μεταφορά δεδομένων72F ιώδες MPO - Ferrule 100Gig ΑΜ καλωδίων OM4 οπτικών ινών MPO μεταφορά δεδομένων

Στοιχεία επικοινωνίας
Sino Fibre Optic Co.,Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: SINO

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)