Το Shenzhen υπερβαίνει τη Co. Comunications Epuipment, ΕΠΕ
(Sino οπτικών ινών Co., που περιορίζεται)

10 εμπειρία ετών των προϊόντων οπτικών ινών παγκοσμίως

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

LC - καλώδιο 12 οπτικών ινών MPO Fanout πυρήνων εξαρτήσεις 1M επιστροφής απώλεια μέτρων 25Db

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Υπάρχει μια καλή ομάδα που υποστηρίζει πάντα μας και τα ποιοτικά μέρη μας βοηθούν κέρδισαν περισσότερους πελάτες τοπικά.

—— Frank Yuit

Συνεχίζουμε με SINO ακριβώς επειδή έχουν την επαγγελματική ομάδα και την εμπιστευμένη τιμολόγηση εμείς σας στρέφουν, ευχαριστούν όλη η υποστήριξη.

—— Mary Sarah

Εργαστήκαμε μαζί κατά τη διάρκεια περισσότερο από 5 ετών και κάθε προβλήματα συνέβησαν, η Sino πάντα υπόσχεση τα κρατά σωστά μέσα διατηρεί, αυτό βεβαίως χρήσιμο.

—— William Johnson

Είμαι Online Chat Now

LC - καλώδιο 12 οπτικών ινών MPO Fanout πυρήνων εξαρτήσεις 1M επιστροφής απώλεια μέτρων 25Db

Κίνα LC - καλώδιο 12 οπτικών ινών MPO Fanout πυρήνων εξαρτήσεις 1M επιστροφής απώλεια μέτρων 25Db προμηθευτής
LC - καλώδιο 12 οπτικών ινών MPO Fanout πυρήνων εξαρτήσεις 1M επιστροφής απώλεια μέτρων 25Db προμηθευτής LC - καλώδιο 12 οπτικών ινών MPO Fanout πυρήνων εξαρτήσεις 1M επιστροφής απώλεια μέτρων 25Db προμηθευτής LC - καλώδιο 12 οπτικών ινών MPO Fanout πυρήνων εξαρτήσεις 1M επιστροφής απώλεια μέτρων 25Db προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  LC - καλώδιο 12 οπτικών ινών MPO Fanout πυρήνων εξαρτήσεις 1M επιστροφής απώλεια μέτρων 25Db

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: SINO
Πιστοποίηση: UL; SGS; ROHS
Αριθμό μοντέλου: SN - 003

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 αίτημα κομματιού MOQ
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10 ή 20 PC/πλαστικός δίσκος, 1 PC/κιβώτιο δώρων
Χρόνος παράδοσης: Παράδοση σε 7 - 15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτια ανά μηνιαία
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αρίθμηση ινών: 12 Τύπος καλωδίων: Πολλαπλού τρόπου, OM3
Connector: MPO - SC Χρώμα: aqua
Δομή: Fanout μετρητής: 1M
Βάρος: 0.08kg Διάμετρος: 0.9 mm
Υψηλό φως:

fiber optic patch cord

,

fibre optic patch leads

LC - καλώδιο 12 οπτικών ινών MPO Fanout πυρήνων εξαρτήσεις 1M επιστροφής απώλεια μέτρων 25Db

 

Όλες οι SINO συνελεύσεις καλωδίων MTP (MPO) στο παρόν έγγραφο έχουν την ευθεία πολικότητα (α--α, β--β). Η διαγώνια πολικότητα (α--β, β--α) ή τα polarityis κτυπήματος ζευγαριού διαθέσιμα, παρακαλώ έρχεται σε επαφή με την ομάδα πωλήσεών μας για τις λεπτομέρειες. 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα και εφαρμογές: 

 

► Για την εγκατάσταση στην περιοχή ντουλαπιών ή την οριζόντια επέκταση μπαλωμάτων από το σημείο σταθεροποίησης στις εξόδους σταθμών εργασίας

► MPO/MTP που συγκεντρώνεται με το καλυμμένο καλώδιο κορδελλών, μετάβαση μέσω μιας τετραγωνικής fanout εξάρτησης με τα πόδια 0.9mm στους συνδετήρες ενιαίος-ινών  

► Η ίνα μετρά availablein 8/12 ίνες MPO/MTP στη διεπαφή 12 ινών στο αρσενικό ή το θηλυκό  

► Προσαρμοσμένο furcation μήκος για να ικανοποιήσει τις διαφορετικές ανάγκες εγκαταστάσεων. 

 

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ: 


(1) OM3 (50/125 συναυλία 10) είναι για την ταχύτητα λέιζερ transmissionup σε 300 μέτρα. 10 η ίνα συναυλιών για τη μετάδοση μέχρι 550 μέτρα είναι διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος, παρακαλώ ελάτε σε επαφή με την ομάδα πωλήσεών μας για τις λεπτομέρειες  
(2) εάν το καλώδιο Adventum επιλέγεται, το μέγιστο furcation μήκος είναι 3000mm  
(3) Furcation ανοχή μήκους: +50/-0mm  
(4) εάν singlemode επιλέγεται, MTP endface που γυαλίζει θα είναι APC  
(5) εάν τα multimodeis που επιλέγονται, MTP endface που γυαλίζει θα είναι επίπεδα. 

 

Απόδοση των συνελεύσεων: 

 

Λήξη MTP/MPO

 

Οπτική απόδοση
Απόδοση Τύπος

Singlemode

(APC στιλβωτική ουσία)

Πολλαπλού τρόπου

(PC/Flat στίλβωση)

Πρότυπα

Ελίτ

LowLoss

Πρότυπα

Ελίτ

LowLoss

Μέγιστη απώλεια εισαγωγής ≤0.75dB ≤0.35dB ≤0.60dB ≤0.35dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C σε 80°C -40°C σε 80°C
Μήκος κύματος δοκιμής 1310nm 850nm

 

Γενική λήξη συνδετήρων

 

Οπτική απόδοση
Απόδοση Τύπος Singlemode Πολλαπλού τρόπου
UPC APC PC
Μέγιστη απώλεια εισαγωγής ≤0.3dB ≤0.3dB ≤0.3dB
Χαρακτηριστική απώλεια εισαγωγής 0.2dB 0.2dB 0.2dB
Επιστροφής απώλεια ≥55dB       ≥65dB ≥25dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40°C σε 80°C -40°C σε 80°C
Μήκος κύματος δοκιμής 1310nm 850nm
Γεωμετρική απόδοση
Κατασκευασμένος στον τυποποιημένο GR-326-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia

 

Λήξη MTP ®/MPO: 

 

Οπτική απόδοση
Απόδοση Τύπος

Singlemode

(APC στιλβωτική ουσία)

Πολλαπλού τρόπου

(PC/Flat στίλβωση)

Πρότυπα Χαμηλή απώλεια ελίτ Πρότυπα Χαμηλή απώλεια ελίτ
Μέγιστη απώλεια εισαγωγής ≤0.75dB ≤0.35dB ≤0.60dB ≤0.35dB
Επιστροφής απώλεια ≥50dB ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40℃ σε 80℃ -40℃ σε 80℃
Μήκος κύματος δοκιμής 1310nm 850nm

 

 

Απεικόνιση δομών συνελεύσεων: 

 

LC - καλώδιο 12 οπτικών ινών MPO Fanout πυρήνων εξαρτήσεις 1M επιστροφής απώλεια μέτρων 25Db

 

LC - καλώδιο 12 οπτικών ινών MPO Fanout πυρήνων εξαρτήσεις 1M επιστροφής απώλεια μέτρων 25Db

 

LC - καλώδιο 12 οπτικών ινών MPO Fanout πυρήνων εξαρτήσεις 1M επιστροφής απώλεια μέτρων 25Db

Στοιχεία επικοινωνίας
Sino Fibre Optic Co.,Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: SINO

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)