Το Shenzhen υπερβαίνει τη Co. Comunications Epuipment, ΕΠΕ
(Sino οπτικών ινών Co., που περιορίζεται)

10 εμπειρία ετών των προϊόντων οπτικών ινών παγκοσμίως

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

συνέλευση οπτικών ινών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Υπάρχει μια καλή ομάδα που υποστηρίζει πάντα μας και τα ποιοτικά μέρη μας βοηθούν κέρδισαν περισσότερους πελάτες τοπικά.

—— Frank Yuit

Συνεχίζουμε με SINO ακριβώς επειδή έχουν την επαγγελματική ομάδα και την εμπιστευμένη τιμολόγηση εμείς σας στρέφουν, ευχαριστούν όλη η υποστήριξη.

—— Mary Sarah

Εργαστήκαμε μαζί κατά τη διάρκεια περισσότερο από 5 ετών και κάθε προβλήματα συνέβησαν, η Sino πάντα υπόσχεση τα κρατά σωστά μέσα διατηρεί, αυτό βεβαίως χρήσιμο.

—— William Johnson

Είμαι Online Chat Now

συνέλευση οπτικών ινών

(26)
Κίνα 10 συνέλευση οπτικών ινών Aqua συναυλιών, αντιστρέψιμη OM3 συνέλευση Zipcord αλτών LC Uniboot εργοστάσιο

10 συνέλευση οπτικών ινών Aqua συναυλιών, αντιστρέψιμη OM3 συνέλευση Zipcord αλτών LC Uniboot

10 συνέλευση οπτικών ινών Aqua συναυλιών, αντιστρέψιμη OM3 συνέλευση Zipcord αλτών LC Uniboot Περιγραφή: Αυτό το είδος αλτών είναι ενσωματωμένες διπλές συνελεύσεις αντίστροφος-πολικότητας uniboot που καλύπτουν ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα Διπλό Singlemode οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων συνελεύσεων LC σε LC μήκος 3 ποδιών εργοστάσιο

Διπλό Singlemode οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων συνελεύσεων LC σε LC μήκος 3 ποδιών

Διπλό Singlemode οπτικών ινών σκοινί μπαλωμάτων συνελεύσεων LC σε LC μήκος 3 ποδιών Τα καλώδια οπτικών ινών χρησιμοποιούνται στις εφαρμογές όπου η απόσταση και η ταχύτητα είναι σε ένα ασφάλιστρο. Έναντι των ομ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα Κίτρινη 3.0mm Singlemode SMF οπτικών ινών LC σε LC συνέλευση μολύβδου μπαλωμάτων Zipcord εργοστάσιο

Κίτρινη 3.0mm Singlemode SMF οπτικών ινών LC σε LC συνέλευση μολύβδου μπαλωμάτων Zipcord

Κίτρινη 3.0mm Singlemode SMF οπτικών ινών LC σε LC συνέλευση μολύβδου μπαλωμάτων Zipcord Οι SINO διπλοί μόλυβδοι μπαλωμάτων κατασκευάζονται από την υψηλότερη ποιοτική G.652.D οπτική ίνα, που ολοκληρώνεται με τ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα 3.0Mm FDDI σε FDDI συνδετήρας συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών OM2 πολλαπλού τρόπου εργοστάσιο

3.0Mm FDDI σε FDDI συνδετήρας συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών OM2 πολλαπλού τρόπου

3.0Mm FDDI σε FDDI συνδετήρας συνελεύσεων καλωδίων οπτικών ινών OM2 πολλαπλού τρόπου Τεχνικές πληροφορίες: Επιλέξτε από τη σειρά μας καλωδίων οπτικών ινών FDDI (MIC). Όλα τα καλώδιά μας γίνονται εδώ στην Αυστρ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα Μονάδα 6 βρετανική υποδοχή 19 διανομής δύναμης τρόπων οριζόντιο βούλωμα ραφιών PDU C14 εργοστάσιο

Μονάδα 6 βρετανική υποδοχή 19 διανομής δύναμης τρόπων οριζόντιο βούλωμα ραφιών PDU C14

Μονάδα 6 βρετανική υποδοχή 19 διανομής δύναμης τρόπων οριζόντιο βούλωμα ραφιών PDU C14 Επισκόπηση προϊόντων: Έρευνα της διανομής δύναμης υψηλής επίδοσης για τα βαριά φορτωμένα συστήματά σας; Αυτό το είδος προϊ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα Συνέλευση 12F MPO οπτικών ινών στο καλώδιο 40 συναυλία 9/125um ξεμπλοκαρίσματος LC με την κασέτα εργοστάσιο

Συνέλευση 12F MPO οπτικών ινών στο καλώδιο 40 συναυλία 9/125um ξεμπλοκαρίσματος LC με την κασέτα

Συνέλευση 12F MPO οπτικών ινών στο καλώδιο 40 συναυλία 9/125um ξεμπλοκαρίσματος LC με την κασέτα Μπορούμε προσφέροντας αυτό το είδος οπτικής ίνας κλασικό MPO 12F - επιτροπή κασετών LC για 12 λιμένες 40Gig LC πο... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα το ράφι 4U MTP/MPO τοποθετεί τη συνέλευση 384 οπτικών ινών επιτροπής μπαλωμάτων διοικητικός φραγμός καλωδίων εργοστάσιο

το ράφι 4U MTP/MPO τοποθετεί τη συνέλευση 384 οπτικών ινών επιτροπής μπαλωμάτων διοικητικός φραγμός καλωδίων

το ράφι 4U MTP/MPO τοποθετεί τη συνέλευση 384 οπτικών ινών επιτροπής μπαλωμάτων διοικητικός φραγμός καλωδίων Μπορούμε προσφέροντας αυτό το είδος ψαρευμένης 4U επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών για 384 λιμένες ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα 144F19 ψαρευμένη ίντσες επιτροπή μπαλωμάτων 1U 72 διπλός Singlemode συνδετήρας Χ LC εργοστάσιο

144F19 ψαρευμένη ίντσες επιτροπή μπαλωμάτων 1U 72 διπλός Singlemode συνδετήρας Χ LC

144F19 ψαρευμένη ίντσες επιτροπή μπαλωμάτων 1U 72 διπλός Singlemode συνδετήρας Χ LC Μπορούμε προσφέροντας αυτό το είδος 19» ψαρευμένης 1U επιτροπής μπαλωμάτων οπτικών ινών για 144 λιμένες LC που συγκεντρώνονται... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα 12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω εργοστάσιο

12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω

12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω Εφαρμογές: 1. Κατάλληλος για το πίσω αεροπλάνο υψηλής πυκνότητας και τις τυπωμένες λύσεις του (PCB) πινάκων κυκλωμάτων στα ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα Επιτροπή μπαλωμάτων συνελεύσεων 1U οπτικών ινών 24 πολλαπλού τρόπου OM3 λιμένων LC MTP ανεμιστήρας κασετών έξω εργοστάσιο

Επιτροπή μπαλωμάτων συνελεύσεων 1U οπτικών ινών 24 πολλαπλού τρόπου OM3 λιμένων LC MTP ανεμιστήρας κασετών έξω

Επιτροπή μπαλωμάτων συνελεύσεων 1U οπτικών ινών 24 πολλαπλού τρόπου OM3 λιμένων LC MTP ανεμιστήρας κασετών έξω Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 1. Ελάτε με τις τυποποιημένες μαύρες μορφές ίχνους LGX και διαθέσιμος στ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Page 1 of 3|< 1 2 3 >|