Το Shenzhen υπερβαίνει τη Co. Comunications Epuipment, ΕΠΕ
(Sino οπτικών ινών Co., που περιορίζεται)

10 εμπειρία ετών των προϊόντων οπτικών ινών παγκοσμίως

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Υπάρχει μια καλή ομάδα που υποστηρίζει πάντα μας και τα ποιοτικά μέρη μας βοηθούν κέρδισαν περισσότερους πελάτες τοπικά.

—— Frank Yuit

Συνεχίζουμε με SINO ακριβώς επειδή έχουν την επαγγελματική ομάδα και την εμπιστευμένη τιμολόγηση εμείς σας στρέφουν, ευχαριστούν όλη η υποστήριξη.

—— Mary Sarah

Εργαστήκαμε μαζί κατά τη διάρκεια περισσότερο από 5 ετών και κάθε προβλήματα συνέβησαν, η Sino πάντα υπόσχεση τα κρατά σωστά μέσα διατηρεί, αυτό βεβαίως χρήσιμο.

—— William Johnson

Είμαι Online Chat Now

Οπτικών Ινών Εξασθένηση

(11)
Κίνα Χαμηλή απώλειας ενιαία τρόπου οπτικών ινών κατοικία μετάλλων εξασθενητών 20dB ευθύγραμμη εργοστάσιο

Χαμηλή απώλειας ενιαία τρόπου οπτικών ινών κατοικία μετάλλων εξασθενητών 20dB ευθύγραμμη

Χαμηλή απώλειας ενιαία τρόπου οπτικών ινών κατοικία μετάλλων εξασθενητών 20dB ευθύγραμμη Ο εξασθενητής οπτικών ινών ή ο οπτικός εξασθενητής είναι ένα παθητικό συστατικό που χρησιμοποιείται για να μειώσει το επί... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα 3.0 X κεραμικό Ferrule σωλήνων χάλυβα εξασθενητών 54 ΚΚ ίνα ευθύγραμμο οπτικό εργοστάσιο

3.0 X κεραμικό Ferrule σωλήνων χάλυβα εξασθενητών 54 ΚΚ ίνα ευθύγραμμο οπτικό

3.0 X κεραμικό Ferrule σωλήνων χάλυβα εξασθενητών 54 ΚΚ ίνα ευθύγραμμο οπτικό SINO επίσης προσφέρετε τη οπτική ίνα που ο ευθύγραμμος εξασθενητής εισάγει μια ευθύγραμμη σταθερή απώλεια που θα μειώσει τη δύναμη π... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα Το ασφάλιστρο LC καθόρισε το οπτικό θηλυκό εξασθενητών 7dB στη θηλυκή πλαστική κατοικία εργοστάσιο

Το ασφάλιστρο LC καθόρισε το οπτικό θηλυκό εξασθενητών 7dB στη θηλυκή πλαστική κατοικία

Το ασφάλιστρο LC καθόρισε το οπτικό θηλυκό εξασθενητών 7dB στη θηλυκή πλαστική κατοικία Οι σταθεροί εξασθενητές οπτικών ινών είναι συμπαγή εργαλεία ύφους προσαρμοστών που είναι ιδανικά για τους μειώνοντας ενιαί... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα 5dB το ασημένιο simplex Sc/FC χτίζει έξω τη συνέλευση οπτικών ινών εξασθενητών εργοστάσιο

5dB το ασημένιο simplex Sc/FC χτίζει έξω τη συνέλευση οπτικών ινών εξασθενητών

5dB το ασημένιο simplex Sc/FC χτίζει έξω τη συνέλευση οπτικών ινών εξασθενητών Ο SINO εξασθενητής Buildout οπτικών ινών περιλαμβάνει το ενιαίο θηλυκό τρόπου Sc στο αρσενικό και το θηλυκό στο θηλυκό εξασθενητή ο... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα Sc - μονοκατευθυντικό βούλωμα Sc στο ενιαίο μπλε τρόπου 5dB 1550nm εξασθενητών οπτικών ινών εργοστάσιο

Sc - μονοκατευθυντικό βούλωμα Sc στο ενιαίο μπλε τρόπου 5dB 1550nm εξασθενητών οπτικών ινών

Sc - μονοκατευθυντικό βούλωμα Sc στο ενιαίο μπλε τρόπου 5dB 1550nm εξασθενητών οπτικών ινών SINO ένας σταθερός ευθύγραμμος APC 5dB Sc οπτικών ινών εξασθενητής (Mfr. Του Ιαπωνία) αυτός μπορεί να εγκατασταθεί γρή... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα Φορητό simplex εξασθενητών 5dB οπτικών ινών της Gap αέρα ST-ST ΓΙΑ τον εξοπλισμό CATV εργοστάσιο

Φορητό simplex εξασθενητών 5dB οπτικών ινών της Gap αέρα ST-ST ΓΙΑ τον εξοπλισμό CATV

Φορητό simplex εξασθενητών 5dB οπτικών ινών της Gap αέρα ST-ST ΓΙΑ τον εξοπλισμό CATV SINO εξασθενητής οπτικών ινών ανεφοδιασμού και UPC ST και APC ST εξασθενητής οπτικών ινών για τις ενιαίες εφαρμογές τρόπου ε... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα Μονοκατευθυντικό αρσενικό στο θηλυκό λιμένα Sc εξαρτήσεων 3dB 9/125um εξασθενητών οπτικών ινών εργοστάσιο

Μονοκατευθυντικό αρσενικό στο θηλυκό λιμένα Sc εξαρτήσεων 3dB 9/125um εξασθενητών οπτικών ινών

Μονοκατευθυντικό αρσενικό στο θηλυκό λιμένα Sc εξαρτήσεων 3dB 9/125um εξασθενητών οπτικών ινών Οι SINO εξαρτήσεις εξασθενητών οπτικών ινών παρέχουν μια οικονομικώς αποδοτική και κατάλληλη λύση για όλες τις ευθύ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα Μαύρο αρσενικό εξασθενητών 15dB MU UPC οπτικής ίνας στη θηλυκή ενιαία μείωση ινών τρόπου εργοστάσιο

Μαύρο αρσενικό εξασθενητών 15dB MU UPC οπτικής ίνας στη θηλυκή ενιαία μείωση ινών τρόπου

Μαύρο αρσενικό εξασθενητών 15dB MU UPC οπτικής ίνας στη θηλυκή ενιαία μείωση ινών τρόπου Οι SINO Singlemode και πολλαπλού τρόπου εξασθενητές χρησιμοποιούνται στα συστήματα επικοινωνιών για να μειώσουν την οπτικ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα Πράσινο βούλωμα στον εξασθενητή 5dB, ενιαίος εξασθενητής ινών τρόπου λιμένων lc-apc εργοστάσιο

Πράσινο βούλωμα στον εξασθενητή 5dB, ενιαίος εξασθενητής ινών τρόπου λιμένων lc-apc

Πράσινο βούλωμα στον εξασθενητή 5dB, ενιαίος εξασθενητής ινών τρόπου λιμένων lc-apc Παρέχουμε τους ενιαίους εξασθενητές οπτικών ινών τρόπου LC συμπεριλαμβανομένου του εξασθενητή και του θηλυκού διαφραγμάτων LC ... Read More
2018-10-09 09:39:17
Κίνα Πλαστικό LC θηλυκό ύφος βουλωμάτων οπτικών ινών σταθερό εξασθενητής λειτουργούν μήκος κύματος ΚΚ 850nm εργοστάσιο

Πλαστικό LC θηλυκό ύφος βουλωμάτων οπτικών ινών σταθερό εξασθενητής λειτουργούν μήκος κύματος ΚΚ 850nm

Πλαστικό LC θηλυκό ύφος βουλωμάτων οπτικών ινών σταθερό εξασθενητής λειτουργούν μήκος κύματος ΚΚ 850nm Παρέχουμε τον ενιαίο εξασθενητή οπτικών ινών τρόπου, SC/FC/LC/ST/MU, με το DB, ο τύπος βουλωμάτων και το θη... Read More
2018-10-09 09:39:17
Page 1 of 2|< 1 2 >|