Το Shenzhen υπερβαίνει τη Co. Comunications Epuipment, ΕΠΕ
(Sino οπτικών ινών Co., που περιορίζεται)

10 εμπειρία ετών των προϊόντων οπτικών ινών παγκοσμίως

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντα

Cwdm πολυπλεξίας

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Υπάρχει μια καλή ομάδα που υποστηρίζει πάντα μας και τα ποιοτικά μέρη μας βοηθούν κέρδισαν περισσότερους πελάτες τοπικά.

—— Frank Yuit

Συνεχίζουμε με SINO ακριβώς επειδή έχουν την επαγγελματική ομάδα και την εμπιστευμένη τιμολόγηση εμείς σας στρέφουν, ευχαριστούν όλη η υποστήριξη.

—— Mary Sarah

Εργαστήκαμε μαζί κατά τη διάρκεια περισσότερο από 5 ετών και κάθε προβλήματα συνέβησαν, η Sino πάντα υπόσχεση τα κρατά σωστά μέσα διατηρεί, αυτό βεβαίως χρήσιμο.

—— William Johnson

Είμαι Online Chat Now

Cwdm πολυπλεξίας

(10)
Κίνα UPG Max IL 2.5dB CWDM Multiplexer Στερεώστε σε 1U Rack Mount 8 κανάλια εργοστάσιο

UPG Max IL 2.5dB CWDM Multiplexer Στερεώστε σε 1U Rack Mount 8 κανάλια

8Ch CWDM LGX Με UPG Max IL 2.5dB στερεώστε σε 1U Rack Mount, Τέσσερα σε ένα 1U Rack Αυτό το CWDM LGX είναι ειδικά σχεδιασμένο, τέσσερις φορές αυτή η LGX μπορεί να διορθωθεί σε 1U Rack. Ο αριθμός του καναλιού εί... Read More
2018-10-09 11:19:07
Κίνα 1470 ~ 1610nm CWDM πολυπλέκτης Rack Mount τέσσερα σε ένα τύπο με UPG θύρα εργοστάσιο

1470 ~ 1610nm CWDM πολυπλέκτης Rack Mount τέσσερα σε ένα τύπο με UPG θύρα

Βάση στήριξης CWDM τεσσάρων σε ένα τύπο 1470 ~ 1610nm με υποδοχές UPG LC / UPC Αυτή η βάση Rack είναι ειδικού σχεδιασμού για το σύστημα WDM. Μπορεί να μεταδίδει τέσσερα σήματα μήκους κύματος (1470 ~ 1610nm) πάν... Read More
2018-10-09 11:18:47
Κίνα 1 x 8 Μονάδα CCWDM Μικρού μεγέθους Τύπος βύσματος LC / UPC Για σύστημα MUX / DEMUX εργοστάσιο

1 x 8 Μονάδα CCWDM Μικρού μεγέθους Τύπος βύσματος LC / UPC Για σύστημα MUX / DEMUX

1x8 μονάδα CCWDM με UPG 1470 ~ 1610nm με συνδέσεις LC / UPC Αυτός ο τύπος μονάδας CWDM δεν είναι Mini CWDM, είναι CCWDM, συμπαγής CWDM.Η εφαρμογή του είναι ίδια με τη γενική CWDM, η διαφορετική είναι η διάσταση ... Read More
2018-10-09 11:18:47
Κίνα 1 συσκευή μήκους Cwdm με μήκος κύματος λειτουργίας 1260 ~ 1610nm εργοστάσιο

1 συσκευή μήκους Cwdm με μήκος κύματος λειτουργίας 1260 ~ 1610nm

1x2 συσκευή CWDM με G657A1 μήκους κύματος ινών 250um ινών 1260 ~ 1610nm Η συσκευή CWDM 1x2 χρησιμοποιείται για την CWDM Module και άλλες συνδυασμένες μονάδες όπως το CWDM και το DWDM module.Their λειτουργικά μή... Read More
2018-10-09 11:18:47
Κίνα 2 x 2 συσκευές CWDM Broadband Transmission με 250um G657A1 Corning Fiber εργοστάσιο

2 x 2 συσκευές CWDM Broadband Transmission με 250um G657A1 Corning Fiber

2x2 συσκευή CWDM με 250um G657A1 Corning Firber χωρίς σύνδεσμο Είναι μια ειδική συσκευή CWDM, που χρησιμοποιείται για την κατασκευή μονάδας CWDM, το μήκος κύματος λειτουργίας είναι 1260 ~ 1610nm. Εφαρμογές: ... Read More
2018-10-09 11:18:47
Κίνα OADM Drop - Προσθήκη CWDM πολυπλέκτη, 1310 1550nm Fiber Mux Demux μήκους κύματος εργοστάσιο

OADM Drop - Προσθήκη CWDM πολυπλέκτη, 1310 1550nm Fiber Mux Demux μήκους κύματος

OADM Drop-Προσθέστε 1U Rack Mount 1310 1550nm μήκος κύματος με LC UPC Connectors Το OADM Drop-Add 1U Rack Mount χρησιμοποιείται για τοπικό δίκτυο.Όταν τα δεδομένα τρέχουν σε τοπικό δίκτυο από το κέντρο δεδομένω... Read More
2018-10-09 11:18:47
Κίνα FWDM Tx 1550nm συσκευή CWDM 20dB απομόνωση σωλήνων μετάλλων για παρακολούθηση γραμμής εργοστάσιο

FWDM Tx 1550nm συσκευή CWDM 20dB απομόνωση σωλήνων μετάλλων για παρακολούθηση γραμμής

FWDM Tx1550nm RX1310 / 1490nm με μεταλλικό σωλήνα Απομόνωση> 20dB Sino Fiber Optic Co, Ltd είναι μια εταιρεία κατασκευής περισσότερο από δέκα χρόνια, το εργοστάσιό μας εντοπίζει στο Shenzhe, είναι χωρίς σκόνη. ... Read More
2018-10-09 11:18:47
Κίνα Προσαρμοσμένο μήκος CWDM συσκευής στενής ρυθμισμένης ινώσεως IL 0.6dB με συνδέσμους εργοστάσιο

Προσαρμοσμένο μήκος CWDM συσκευής στενής ρυθμισμένης ινώσεως IL 0.6dB με συνδέσμους

1x2 συσκευή CWDM με αυστηρό ρυθμιστή G657A1 Fiber Max IL 0.6dB με συνδέσμους 1x2 CWDM PKG Glass Tube είναι βασικό μέρος της μονάδας CWDM, μερικά από αυτά μπορούν να συγχωνευθούν ως CWDM ABS Module, CWDM LGX ή ... Read More
2018-10-09 11:18:47
Κίνα Υψηλή Αξιοπιστία Πολυπλέκτης CWDM, Μονάδα CWDM 4Ch / 8Ch / 18 Ch Με LC Comnnectors εργοστάσιο

Υψηλή Αξιοπιστία Πολυπλέκτης CWDM, Μονάδα CWDM 4Ch / 8Ch / 18 Ch Με LC Comnnectors

CWDM μονάδα ABS Box με LC Comnnector, 4Ch, 8Ch, 18 Ch διαθέσιμο CWDM ABS BOX Module χρησιμοποιείται συνήθως σε 1U Rack mount.Usually υπάρχουν δύο τύποι, ένας τύπος είναι MUX, ένας άλλος τύπος είναι Demux.Υπάρχε... Read More
2018-10-09 11:18:47
Κίνα 1270 - 1610NM CWDM πολυπλέκτης, CWDM MUX / DEMUX με σύνδεση UPC / LC εργοστάσιο

1270 - 1610NM CWDM πολυπλέκτης, CWDM MUX / DEMUX με σύνδεση UPC / LC

Βάση στήριξης CWDM MUX / DEMUX 1U 1270-1610NM με βύσμα LC / UPC Το CWDM MUX / DEMUX 1U Rack Mount καλεί επίσης το σχέδιο 1U Chassis.It για το σύστημα WDM-PON.Σε ένα 1U Rack Mount, πραγματοποιεί αμφίδρομη μετάδο... Read More
2018-10-09 11:18:47
Page 1 of 1