Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόνταοπτική ίνα διαποδιαμορφωτών onu

Οπτική ίνα διαποδιαμορφωτών FTTH ONU, λιμένας Zte Gpon Ont Zxhn F601 1GE Ethernet

Οπτική ίνα διαποδιαμορφωτών FTTH ONU, λιμένας Zte Gpon Ont Zxhn F601 1GE Ethernet

FTTH ONU Modem Fiber Optic , Zte Gpon Ont Zxhn F601 1GE Ethernet Port
FTTH ONU Modem Fiber Optic , Zte Gpon Ont Zxhn F601 1GE Ethernet Port FTTH ONU Modem Fiber Optic , Zte Gpon Ont Zxhn F601 1GE Ethernet Port FTTH ONU Modem Fiber Optic , Zte Gpon Ont Zxhn F601 1GE Ethernet Port

Μεγάλες Εικόνας :  Οπτική ίνα διαποδιαμορφωτών FTTH ONU, λιμένας Zte Gpon Ont Zxhn F601 1GE Ethernet Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HUAWEI
Πιστοποίηση: CE/ROSH/IOS9001
Αριθμό μοντέλου: F601

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία Stander
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 1000sets
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: ONU, λύσεις FTTx, γέφυρα Χρήση: FTTH
Χρόνος εξουσιοδότησης: 1 έτος Διαμόρφωση: 1GE
Διάσταση: 176*138.5*28mm Συσκευασία: 20pcs/ctn
Τύπος ινών: GPON G.W: 8kg/ctn
Υψηλό φως:

Οπτική ίνα Zxhn F601 διαποδιαμορφωτών FTTH ONU

,

Οπτική ίνα διαποδιαμορφωτών 1GE ONU

,

Zte Gpon Ont Zxhn F601

ZTE GPON τελικό ONT

Λιμένας F601 FTTH ONU GPON 1GE Ethernet

Περιγραφή προϊόντων

Οι εξοπλισμοί σειράς ZTE gpon ont F601 GPON ONT κατασκευάζονται και αναπτύσσονται από Huawei την επιχείρηση, η οποία είναι ηγέτης στον ευρυζωνικό τομέα δικτύων πρόσβασης FTTH/FTTO. Είναι κατάλληλα εύχρηστοι που προστίθενται με τα χαρακτηριστικά γνωρίσματα όπως το υψηλό εύρος ζώνης, υψηλή αξιοπιστία, χαμηλής ισχύος κατανάλωση και ικανοποιούν την απαίτηση χρηστών να έχουν πρόσβαση στην ευρεία ζώνη, τη φωνή, τα στοιχεία και το τηλεοπτικό κ.λπ.

ZTE GPON ONU F601 με τους λιμένες 1GE, ένα οπτικό τερματικό δικτύων (ONT), είναι μια εγχώρια πύλη υψηλών σημείων στη λύση FTTH. Με τη χρησιμοποίηση της τεχνολογίας GPON, η εξαιρετικά-ευρυζωνική πρόσβαση παρέχεται για τους χρήστες σπιτιών και SOHO.

Το F601 χαρακτηρίζει τις υψηλής απόδοσης ικανότητες αποστολής να εξασφαλιστεί άριστη εμπειρία με VoIP, Διαδίκτυο και τις τηλεοπτικές υπηρεσίες HD. Επομένως, το F601 παρέχει μια τέλεια τελική λύση και προσανατολισμένες στο μέλλον ενισχυτικές ικανότητες υπηρεσιών για την επέκταση FTTH.

Τα F601 παρέχουν το αγγλικές υλικολογισμικό και την ΕΕ, ΗΠΑ, UK, προσαρμοστής δύναμης Au για την επιλογή σας.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα προϊόντων

Διεπαφή GPON: 1 διεπαφή *GPON (SC/UPC)

Ποσοστό μετάδοσης: 2.488Gbps προς τα κάτω και 1.244bps προς τα πάνω

Τοπικό LAN: 1GE με το συνδετήρα rj-45

Οπτική ίνα διαποδιαμορφωτών FTTH ONU, λιμένας Zte Gpon Ont Zxhn F601 1GE Ethernet 0

Εφαρμογή και πλεονέκτημα:
ZXHN F601 είναι ένα οπτικό τερματικό δικτύων GPON που σχεδιάζεται για FTTH. Παρέχει τις υψηλής απόδοσης ικανότητες αποστολής να εξασφαλιστεί άριστη εμπειρία με Διαδίκτυο και τις τηλεοπτικές υπηρεσίες HD. Έχει μια μικρή, έξυπνη εμφάνιση και πράσινος, πλεονέκτημα εξοικονόμησης ενέργειας.
Πρότυπο
Διαμόρφωση
Διάσταση/PC
Τοπικό LAN
Τηλέφωνο
Wifi
PPPOE
Υλικολογισμικό
F601 (v6.0)
1GE
αριθ.
αριθ.
αριθ.
Αγγλικά
196*138*74mm/0.3kgs

Οπτική ίνα διαποδιαμορφωτών FTTH ONU, λιμένας Zte Gpon Ont Zxhn F601 1GE Ethernet 1

Διεπαφή GPON
Οπτικός λιμένας: 1 διεπαφή Χ GPON (SC/PC)
Απόσταση μετάδοσης: 0 ~ 20km
Διαβιβάστε το ποσοστό: 2.488Gbps προς τα κάτω 1.244Gbps προς τα πάνω
Διεπαφή δικτύων χρηστών
1 x10/100/1000Base-τ
Μισός/σύνολο - ντούμπλεξ Αυτόματο MDI/MDIX Αυτόματη διαπραγμάτευση
Οπτική ενότητα
Λήψη: 1480~1500 NM
Διαβίβαση: 1290~1330 NM
Λήψη της ευαισθησίας: -28dBm
Διαβίβαση της οπτικής δύναμης: 0.5~5dBm
Κύρια λειτουργία
Υποστηριγμένη υπηρεσία: Διαδίκτυο, IPTV
VLAN: 802.1Q, 802.1P, 802.1ad
Πίνακας διευθύνσεων της MAC: 256
Πολλαπλής διανομής: Να κατασκοπεύσει IGMP v1/v2/v3
Πολλαπλής διανομής ομάδα: 256
QoS: ταξινόμηση ροής υπηρεσιών βασισμένη στο φυσικό λιμένα, τύπος Ethernet όριο ποσοστού εισόδου διαμόρφωση εξόδου
Διαχείριση: τοπική διαχείριση Ιστού, OMCI
Φυσική απόδοση
Κατανάλωση ισχύος: <3w> Θερμοκρασία εργασίας: 0℃ ~ 40℃
Υγρασία εργασίας: 5% ~ 95%
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: 12V συνεχές ρεύμα
Τοποθετώντας τρόπος: Μοντάρισμα υπολογιστών γραφείου/τοίχων
Η διεπαφή οργάνωσης είναι στη αγγλική γλώσσα.

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς