Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΚαλώδιο οπτικών ινών πτώσης FTTH

Σακάκι 2 LZSH ίνα καλωδίων πτώσης ινών πυρήνων GJXH GJYXCH G652D G657a1

Σακάκι 2 LZSH ίνα καλωδίων πτώσης ινών πυρήνων GJXH GJYXCH G652D G657a1

LZSH Jacket 2 Core Fiber Drop Cable GJXH GJYXCH G652D G657a1 Fiber
LZSH Jacket 2 Core Fiber Drop Cable GJXH GJYXCH G652D G657a1 Fiber LZSH Jacket 2 Core Fiber Drop Cable GJXH GJYXCH G652D G657a1 Fiber LZSH Jacket 2 Core Fiber Drop Cable GJXH GJYXCH G652D G657a1 Fiber

Μεγάλες Εικόνας :  Σακάκι 2 LZSH ίνα καλωδίων πτώσης ινών πυρήνων GJXH GJYXCH G652D G657a1 Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Huayixin or OEM
Πιστοποίηση: CE/Rosh/ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Καλώδιο πτώσης FTTH

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10km
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1KM ή 2KM ανά ρόλο, Packign από ξύλινο
Χρόνος παράδοσης: 15 ημέρες workigng ή εξαρτώνται από την ποσότητα
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 5000km το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος ινών: Ενιαία παρουσίαση σε συνέχειες τρόπου G652D/G657A Σακάκι: Σακάκι LZSH ή σακάκι PE/PVC
Αγωγοί ινών: 1-4 πυρήνες Εφαρμογή: εσωτερικός και υπαίθριος
Τύπος ινών: YOFC το /Fiberhome ή άλλο COem: Διαθέσιμος
Μέθοδος ναυτιλίας: Θαλασσίως Εξουσιοδότηση: 10 έτη
Υψηλό φως:

Σακάκι 2 LZSH καλώδιο πτώσης ινών πυρήνων

,

LZSH 2 καλώδιο πτώσης ινών πυρήνων G652D G657a1

,

Καλώδιο πτώσης ινών GJXH GJYXCH LZSH

GJXH GJYXCH ftth εσωτερικά υπαίθρια 2 αφαιρεί τον πυρήνα τη χρήση YOFC καλωδίων κεντρικής FRP πτώσης χάλυβα ινών καλωδίων πτώσης ινών G652D G657A1 και την ίνα FiberHome

 

Ι. χαρακτηριστικά γνωρίσματα

1.Good μηχανικά και περιβαλλοντικά χαρακτηριστικά
2. Φλόγα - τα χαρακτηριστικά καθυστερούντω καλύπτουν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων
3. Τα μηχανικά χαρακτηριστικά καλύπτουν τις απαιτήσεις των σχετικών προτύπων
4. Μαλακός, εύκαμπτος, εύκολος να συνδέσει, και με τη μεγάλη μετάδοση στοιχείων ικανότητας
5. Καλύψτε τις διάφορες απαιτήσεις της αγοράς και τους πελάτες.
6. Χρησιμοποιημένος στην εσωτερική τηλεγράφηση, και το τέλος - χρήστες που τηλεγραφούν άμεσα
7.Used ως καλώδιο οικοδόμησης πρόσβασης.
Προϊόν Paramenters:
Στοιχείο
Παράμετρος τεχνολογίας
Τύπος καλωδίων
Gjyxch-1B6
Gjyxch-2B6
Gjyxch-4B6
Προδιαγραφή καλωδίων
5.2×2.0
Τύπος ινών
9/125 (G.657A2)
Αριθμήσεις ινών
1
2
4
Χρώμα ινών
Κόκκινος
Μπλε, πορτοκάλι
Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετί
Χρώμα θηκών
Μαύρος
Υλικό θηκών
LSZH
Διάσταση χιλ. καλωδίων
5.2 (±0.2) *2.0 (±0.2)
Βάρος Kg/km καλωδίων
Περ. 19,5
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα χιλ.
120
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα χιλ.
(Αποκλείοντας το καλώδιο αγγελιοφόρων)
10 (στατικός)
25 (δυναμικός)
Μείωση dB/km
≦ 0,4 σε 1310nm, ≦ 0,3 σε 1550nm
Βραχυπρόθεσμο εκτατό Ν
600
Μακροπρόθεσμο εκτατό Ν
300
Βραχυπρόθεσμη συντριβή N/100mm
2200
Μακροπρόθεσμη συντριβή N/100mm
1100
Θερμοκρασία ℃ λειτουργίας
-20~+60
Στοιχείο
Παράμετρος τεχνολογίας
Τύπος καλωδίων
Gjyxfch-1B6
Gjyxfch-2B6
Gjyxfch-4B6
Προδιαγραφή καλωδίων
5.2×2.0
Τύπος ινών
9/125 (G.657A2)
Αριθμήσεις ινών
1
2
4
Χρώμα ινών
Κόκκινος
Μπλε, πορτοκάλι
Μπλε, πορτοκάλι, πράσινος, καφετί
Χρώμα θηκών
Μαύρος
Υλικό θηκών
LSZH
Διάσταση χιλ. καλωδίων
5.2 (±0.2) *2.0 (±0.2)
Βάρος Kg/km καλωδίων
Περ. 13,5
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα χιλ.
120
Ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα χιλ.
(Αποκλείοντας το καλώδιο αγγελιοφόρων)
10 (στατικός)
25 (δυναμικός)
Μείωση dB/km
≦ 0,4 σε 1310nm, ≦ 0,3 σε 1550nm
Βραχυπρόθεσμο εκτατό Ν
230
Μακροπρόθεσμο εκτατό Ν
110
Βραχυπρόθεσμη συντριβή N/100mm
1000
Μακροπρόθεσμη συντριβή N/100mm
500
Θερμοκρασία ℃ λειτουργίας
-20~+60

Σακάκι 2 LZSH ίνα καλωδίων πτώσης ινών πυρήνων GJXH GJYXCH G652D G657a1 0Σακάκι 2 LZSH ίνα καλωδίων πτώσης ινών πυρήνων GJXH GJYXCH G652D G657a1 1

Σακάκι 2 LZSH ίνα καλωδίων πτώσης ινών πυρήνων GJXH GJYXCH G652D G657a1 2

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς