Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΥπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών

GYTA υπαίθριο εναέριο οπτικών ινών πιστοποιητικό CE τρόπου καλωδίων G652D ενιαίο

GYTA υπαίθριο εναέριο οπτικών ινών πιστοποιητικό CE τρόπου καλωδίων G652D ενιαίο

GYTA Outdoor Aerial Fiber Optic Cable G652D Single Mode CE Certificate
GYTA Outdoor Aerial Fiber Optic Cable G652D Single Mode CE Certificate GYTA Outdoor Aerial Fiber Optic Cable G652D Single Mode CE Certificate GYTA Outdoor Aerial Fiber Optic Cable G652D Single Mode CE Certificate GYTA Outdoor Aerial Fiber Optic Cable G652D Single Mode CE Certificate GYTA Outdoor Aerial Fiber Optic Cable G652D Single Mode CE Certificate

Μεγάλες Εικόνας :  GYTA υπαίθριο εναέριο οπτικών ινών πιστοποιητικό CE τρόπου καλωδίων G652D ενιαίο Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Global Telecom and OEM
Πιστοποίηση: CE/Rosh/ISO9001
Αριθμό μοντέλου: GYTA

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 2km
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: προσαρμοσμένος
Χρόνος παράδοσης: 10 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: Western Union, MoneyGram, T/T, L/C, D/A
Δυνατότητα προσφοράς: 30000KM το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Προϊόντα: καλώδιο οπτικών ινών Πρότυπο: GYTA
Τύπος ινών: G652D Σακάκι: PE
Διάμετρος: 912mm Μήκος: 2000~4000M ανά ρόλο
MOQ: 4KM COem: Υποστήριξη
Υψηλό φως:

Υπαίθριο εναέριο πιστοποιητικό CE καλωδίων οπτικών ινών GYTA

,

Υπαίθριο εναέριο καλώδιο οπτικών ινών CE

,

ενιαίο πιστοποιητικό CE καλωδίων G652D ινών τρόπου

Υπαίθριο εναέριο καλώδιο 4/6/8/12/24/48/96/144 ενιαίο καλώδιο οπτικής ίνας τρόπου καλωδίων GYTA G652D οπτικών ινών πυρήνων

 

Οι ίνες, 250um, τοποθετούνται σε έναν χαλαρό σωλήνα φιαγμένο από υψηλό πλαστικό συντελεστών. Τους σωλήνες γεμίζουν με μια αδιάβροχη ένωση πλήρωσης. Ένα χαλύβδινο σύρμα εντοπίζει στο κέντρο του πυρήνα ως μεταλλικό μέλος δύναμης. Οι σωλήνες (και υλικά πληρώσεως) είναι προσαραγμένοι γύρω από το μέλος δύναμης σε έναν συμπαγή και κυκλικό πυρήνα. Το PSP εφαρμόζεται κατά μήκος πέρα από τον πυρήνα καλωδίων, που γεμίζουν με την ένωση πλήρωσης για να το προστατεύσει από την είσοδο νερού, το καλώδιο ολοκληρώνεται με μια θήκη PE.

Οπτικά χαρακτηριστικά

 

    G.652 G.655 50/125μm 62.5/125μm

Μείωση

(+20°C)

@850nm     ≤3.0 dB/km ≤3.0 dB/km
@1300nm     ≤1.0 dB/km ≤1.0 dB/km
@1310nm ≤0.36 dB/km ≤0.40 dB/km    
@1550nm ≤0.22 dB/km ≤0.23dB/km    
Εύρος ζώνης (κατηγορία Α) @850nm     ≥500 MHZ·χλμ ≥200 MHZ·χλμ
@1300nm     ≥1000 MHZ·χλμ ≥600 MHZ·χλμ
Αριθμητικό άνοιγμα     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc ≤1260nm ≤1480nm    

 

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

1. Καλή μηχανική και εκτέλεση θερμοκρασίας

2. Υψηλής αντοχής χαλαρός σωλήνας που είναι υδρόλυση ανθεκτική
3. Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας
4. Αντίσταση και ευελιξία συντριβής
5. Τα ακόλουθα μέτρα λαμβάνονται για να εξασφαλίσουν το καλώδιο υδατοστεγές:
6. Χαλαρή ένωση πλήρωσης σωλήνων, πλήρωση πυρήνων καλωδίων 100%
7. PSP/PAP ενίσχυση moisture-proof
8.Steel καλώδιο που χρησιμοποιείται ως κεντρικό μέλος δύναμης

Τυποποιημένος προσδιορισμός χρώματος ινών

GYTA υπαίθριο εναέριο οπτικών ινών πιστοποιητικό CE τρόπου καλωδίων G652D ενιαίο 0

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

a. Το χρώμα της ίνας στο χαλαρό σωλήνα τακτοποιείται από το χρώμα No.1 διαδοχικά

b. Άλλα indentifications χρώματος διαθέσιμα κατόπιν αιτήσεως

Πλήρης προσδιορισμός χρώματος σωλήνων

GYTA υπαίθριο εναέριο οπτικών ινών πιστοποιητικό CE τρόπου καλωδίων G652D ενιαίο 1

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

a. Το χρώμα του χαλαρού σωλήνα στο καλώδιο τακτοποιείται από το χρώμα No.1 διαδοχικά

 

Πεδίο εφαρμογής:

♥ Προσαρμοσμένος στην υπαίθρια διανομή.

♥ Κατάλληλος για την κεραία, σωλήνωση που βάζει τη μέθοδο.

♥ Επικοινωνία δικτύων μεγάλης απόστασης και τοπικής περιοχής.

τιμή καλωδίων οπτικών ινών ανά μετρητή

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

Ζαρωμένο τεθωρακισμένο χάλυβα:

Παρέχετε την πρόσθετη μηχανική προστασία

♥ Δύο παράλληλος χάλυβας:

Βελτίωση της εκτατής δύναμης

♥ Μέσο σακάκι Polythylene πυκνότητας:

Χαμηλή τριβή στην εγκατάσταση

Άριστη προστασία από τους περιβαλλοντικούς κινδύνους

♥ Σημάδια θηκών:

Παρέχετε το θετικό προσδιορισμό και την επαλήθευση μήκους

Προσαρμοσμένη τυπωμένη ύλη διαθέσιμη

Οπτικό ενσωματωμένο λωρίδα διαθέσιμο για τον πρόσθετο προσδιορισμό καλωδίων

♥ Υδατοστεγής μέθοδος καλωδίων:

Ενίσχυση PSP moisture-proof

Χαλαρή ένωση πλήρωσης σωλήνων

GYTA υπαίθριο εναέριο οπτικών ινών πιστοποιητικό CE τρόπου καλωδίων G652D ενιαίο 2

GYTA υπαίθριο εναέριο οπτικών ινών πιστοποιητικό CE τρόπου καλωδίων G652D ενιαίο 3

GYTA υπαίθριο εναέριο οπτικών ινών πιστοποιητικό CE τρόπου καλωδίων G652D ενιαίο 4

GYTA υπαίθριο εναέριο οπτικών ινών πιστοποιητικό CE τρόπου καλωδίων G652D ενιαίο 5

Περίπου εμείς:

GYTA υπαίθριο εναέριο οπτικών ινών πιστοποιητικό CE τρόπου καλωδίων G652D ενιαίο 6

GYTA υπαίθριο εναέριο οπτικών ινών πιστοποιητικό CE τρόπου καλωδίων G652D ενιαίο 7

 

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς