Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΥπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών

GYXTS υπαίθριος οπτικών ινών καλωδίων θωρακισμένος Uni πυρήνας τρωκτικών 2-24 σωλήνων αντι

GYXTS υπαίθριος οπτικών ινών καλωδίων θωρακισμένος Uni πυρήνας τρωκτικών 2-24 σωλήνων αντι

GYXTS Outdoor Fiber Optic Cable Armored Uni tube Anti Rodent 2-24 Core
GYXTS Outdoor Fiber Optic Cable Armored Uni tube Anti Rodent 2-24 Core GYXTS Outdoor Fiber Optic Cable Armored Uni tube Anti Rodent 2-24 Core GYXTS Outdoor Fiber Optic Cable Armored Uni tube Anti Rodent 2-24 Core

Μεγάλες Εικόνας :  GYXTS υπαίθριος οπτικών ινών καλωδίων θωρακισμένος Uni πυρήνας τρωκτικών 2-24 σωλήνων αντι Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 3km
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο τύμπανο Stander
Χρόνος παράδοσης: συνήθως 15 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή ή εξαρτώνται από την ποσότητα
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 50000km το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: Αντιτρωκτικό οπτικό καλώδιο uni-σωλήνων Πρότυπο: GYXTS
Πυρήνας ινών: 2-24 πυρήνας Χρήση: υπαίθριος
Εμπορικό σήμα ινών: YOFC/FiberHome Χρώμα σακακιών: Μαύρος
Υλικό σακακιών: PE Εφαρμογή: Ο αγωγός/η κεραία/κατευθύνει θαμμένος
Υψηλό φως:

Υπαίθριο καλώδιο 24 οπτικών ινών GYXTS πυρήνας

,

Σωλήνας Uni καλωδίων οπτικών ινών GYXTS

,

Θωρακισμένο καλώδιο οπτικών ινών Unitube GYXTS

Υπαίθριος GYXTS οπτικών ινών καλωδίων Unitube πυρήνας GYXTS καλωδίων 2-24 οπτικής ίνας αντι τρωκτικών υπαίθριος θωρακισμένος

Βασικές πληροφορίες

Οι Single-mode/πολλαπλού τρόπου ίνες στεγάζονται σε έναν χαλαρό σωλήνα που αποτελείται από το πλαστικό υψηλός-συντελεστών και γεμίζουν με την ένωση πλήρωσης σωλήνων. Ο χαλαρός σωλήνας είναι θωρακισμένος με τα χαλύβδινα σύρματα και τη ζαρωμένη ταινία χάλυβα. Κατόπιν μια εξωτερική θήκη PE εξωθείται.

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Ακριβής έλεγχος διεργασίας που εξασφαλίζει καλές μηχανικές και εκτελέσεις θερμοκρασίας
  • Το υλικό των χαλαρών σωλήνων με την καλή αντίσταση υδρόλυσης και σχετικά υψηλής αντοχής
  • Ένωση πλήρωσης σωλήνων που παρέχει τη βασική προστασία για τις ίνες
  • Άριστες αντίσταση και ευελιξία συντριβής
  • Τυλιγμένα χαλύβδινα σύρματα που παρέχουν την καλή αντιτρωκτική εκτέλεση
  • Μικρό μέγεθος και ελαφρύς, εύκολος για την εγκατάσταση
  • Εφαρμόσιμος στον αγωγό και τις εναέριες εγκαταστάσεις

 

Εφαρμογές:

  • Αγωγός
  • Εναέριος
  • Άμεσος που θάβεται

Τεχνικές παράμετροι:

Νούμερο ινών Μέγεθος σωλήνων (χιλ.) Ονομαστικό πάχος της θήκης (χιλ.) Διάμετρος καλωδίων (χιλ.)

Βάρος καλωδίων

(kg/km)

Εκτατή δύναμη

Πολύ/βραχυπρόθεσμο (Ν)

Συντριβή μακροχρόνια/βραχυπρόθεσμο

(N/100mm)

2-12 2.5 2.0 8.8 108 600/1500 1000/3000
14-18 2.8 2.0 9.2 116 1000/3000 1000/3000
20-24 3.2 2.0 9.6 126 1000/3000 1000/3000
26-30 3.5 2.0 9.8 137 1000/3000 1000/3000
32-36 3.8 2.0 10.1 142 1000/3000 1000/3000

 

Πρότυπα:

Συμμορφωθείτε με τυποποιημένο YD/T901-2001 καθώς επίσης και iec60794-1.

Οπτικές παράμετροι:

    50/125µm 62.5/125µm G.652 G.655
Μείωση (+20°C) @850nm ≤3.0dB/km ≤3.3dB/km    
  @1300nm ≤1.0dB/km ≤ 1.0dB/km    
  @1310nm     ≤0.36dB/km ≤0.4dB/km
  @1550nm     ≤0.22dB/km ≤0.23dB/km
Εύρος ζώνης (κατηγορία Α) @850nm ≥ 500MHz.km ≥ 200MHz.km    
  @1300nm ≥ 1000MHz.km ≥ 600MHz.km    
Αριθμητικό άνοιγμα   0,200 ±0.015NA 0,275 ±0.015NA    
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος λcc       ≤ 1260nm ≤ 1450nm

GYXTS υπαίθριος οπτικών ινών καλωδίων θωρακισμένος Uni πυρήνας τρωκτικών 2-24 σωλήνων αντι 0GYXTS υπαίθριος οπτικών ινών καλωδίων θωρακισμένος Uni πυρήνας τρωκτικών 2-24 σωλήνων αντι 1

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς