Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΥπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών

Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών cOem GYTA53, διπλό χάλυβα καλώδιο ινών αλουμινίου θωρακισμένο

Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών cOem GYTA53, διπλό χάλυβα καλώδιο ινών αλουμινίου θωρακισμένο

OEM GYTA53 Outdoor Fiber Optic Cable , Double Steel Aluminium Armored Fiber Cable
OEM GYTA53 Outdoor Fiber Optic Cable , Double Steel Aluminium Armored Fiber Cable OEM GYTA53 Outdoor Fiber Optic Cable , Double Steel Aluminium Armored Fiber Cable

Μεγάλες Εικόνας :  Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών cOem GYTA53, διπλό χάλυβα καλώδιο ινών αλουμινίου θωρακισμένο Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Huayixin and OEM
Πιστοποίηση: CE/Rosh/ISO9001
Αριθμό μοντέλου: GYTA53

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 3km
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Ξύλινο τύμπανο
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C, D/P, T/T, D/A, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 50000km το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: καλώδιο οπτικών ινών Ίνα: Ενιαίος τρόπος G652D
Αριθμός ινών: 4-288 πυρήνας Σακάκι: διπλό σακάκι
Τύπος ινών: ενιαίος τρόπος Χρώμα: Μαύρος
Θωρακισμένος: Ναι, διπλασιάστε θωρακισμένο MOQ: 3km
COem: δεχτείτε Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40~75
Υψηλό φως:

Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών cOem GYTA53

,

COem διπλό χάλυβα καλώδιο ινών αλουμινίου θωρακισμένο

,

Θωρακισμένο καλώδιο ινών αλουμινίου χάλυβα cOem GYTA53

Εργοστασίων διπλό χάλυβα καλώδιο 24 καλώδιο GYTA53 οπτικών ινών αλουμινίου θωρακισμένο υπόγειο οπτικής ίνας 48 96 144 πυρήνων

Στο καλώδιο GYTA53, οι single-mode/πολλαπλού τρόπου ίνες τοποθετούνται στους χαλαρούς σωλήνες, τους σωλήνες γεμίζουν με την εμποδίζοντας ένωση πλήρωσης νερού. Οι σωλήνες και τα υλικά πληρώσεως είναι προσαραγμένοι γύρω από το μέλος δύναμης σε έναν κυκλικό πυρήνα καλωδίων. Ένα φύλλο πλαστικού πολυαιθυλενίου αργιλίου (APL) εφαρμόζεται γύρω από τον πυρήνα.

Δομή καλωδίων

Οι οπτικές ίνες στεγάζονται στους χαλαρούς σωλήνες που αποτελούνται από το πλαστικό υψηλός-συντελεστών και γεμίζουν με την ένωση πλήρωσης σωλήνων. Οι σωλήνες και τα υλικά πληρώσεως είναι προσαραγμένοι γύρω από το κεντρικό μέλος δύναμης για να διαμορφώσουν έναν πυρήνα καλωδίων. Ο πυρήνας καλωδίων είναι θωρακισμένος με την ταινία αργιλίου, κατόπιν μια εσωτερική θήκη PE εξωθείται. Η εσωτερική θήκη είναι θωρακισμένη με τη ζαρωμένη ταινία χάλυβα, τελικά μια εξωτερική θήκη PE εξωθείται.
Εργοστασίων διπλό χάλυβα καλώδιο 24 καλώδιο Gyta53 Gyta οπτικών ινών αλουμινίου θωρακισμένο υπόγειο οπτικής ίνας 48 96 144 πυρήνων
Τύπος αριθμού και ινών πυρήνων ινών:

Ο αριθμός πυρήνων ινών μπορεί να επιλεχτεί από 2 έως 288. Υπάρχουν οι ακόλουθες επιλογές οπτικής ίνας:

1, ενιαία οπτική ίνα G.652.D τρόπου (ή G.652.B), G.655

2, πολυ οπτική ίνα 50/125μm ή 62.5/125μm, OM1 OM2 OM3 OM4 τρόπου προαιρετικό.

Μπορείτε να επιλέξετε να χρησιμοποιήσετε την υβριδική ίνα σύμφωνα με την πραγματική κατάσταση, όπως η υβριδική χρήση G.652.D

και ίνα G.655.

Παράμετροι της ενιαίας ίνας τρόπου:
Στοιχεία
Περιγραφή
G.652.D
G.655
 
Μείωση (dB/km)
(Μετά από το καλώδιο)
1310nm
≤0.36
≤0.40
1550nm
≤0.22
≤0.25
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος (χιλ.)
≤1260
≤1450
Μήκος κύματος μηδέν-διασποράς (χιλ.)
1300~1324
≤1520
Κλίση μηδέν-διασποράς ([CP (nm2·χλμ)])
≤0.092
-
Κλίση διασποράς (1550nm) ([CP (nm2·χλμ)])
-
≤0.0084
1310nm διάμετρος τομέων τρόπου (μm)
8.7~9.5
-
1550nm διάμετρος τομέων τρόπου (μm)
9.8~10.8
9.1~10.1
Πυρήνας/ντυμένο concentricity λάθος (μm)
≤0.6
≤0.6
Διάμετρος επένδυσης (μm)
125±0.7
125±0.7
Μη-κυκλικότητα επένδυσης (%)
≤1.0
≤1.0
Αρχική διάμετρος επιστρώματος (μm)
(Πριν από να είστε χρωματισμένος)
235~250
235~250
Επίπεδο δοκιμής απόδειξης (kpsi)
≥100
≥100
Atttenuation με την κάμψη της απώλειας (DB)
@1550nm, ακτίνα 25 χιλ., 100 στροφές
≤0.05
≤0.05
@1550nm, ακτίνα 16 χιλ., 1 στροφή
≤0.05
≤0.05
Μείωση και εύρος ζώνης της πολυ οπτικής ίνας τρόπου:
Τύπος ινών
850/1300nm
Μείωση (20℃)
(Μετά από το καλώδιο)
Άνω των fi το τροπικό εύρος ζώνης
Αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης
Απόσταση υποστήριξης εφαρμογής επάνω
(σε 850nm)
 
Χαρακτηριστική αξία
Ανώτατη αξία
850/1300nm
850nm
40GBASE-SR4/100GBASE-SR101
10gbase-SR
1000base-SR
μονάδα
dB/Km
dB/Km
MHz.Km
MHz.Km
μ
μ
μ
50/125
3.0/1.0
3.3/1.2
≥500/500
-
-
-
-
62.5/125
3.0/1.0
3.3/1.2
≥200/500
-
-
-
-
OM2+
3.0/1.0
3.3/1.2
≥700/500
≥950
-
140
170
OM3
3.0/1.0
3.3/1.2
≥1500/500
≥2000
150
300
550
OM4
3.0/1.0
3.3/1.2
≥3500/500
≥4700
750
1000
1100
Κώδικας χρώματος ινών και σωλήνων:
Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών cOem GYTA53, διπλό χάλυβα καλώδιο ινών αλουμινίου θωρακισμένο 1

Εργοστασίων διπλό χάλυβα καλώδιο 24 καλώδιο Gyta53 Gyta οπτικών ινών αλουμινίου θωρακισμένο υπόγειο οπτικής ίνας 48 96 144 πυρήνων

 

 

 

 

Εργοστασίων διπλό χάλυβα καλώδιο 24 καλώδιο Gyta53 Gyta οπτικών ινών αλουμινίου θωρακισμένο υπόγειο οπτικής ίνας 48 96 144 πυρήνων

 

Εργοστασίων διπλό χάλυβα καλώδιο 24 καλώδιο Gyta53 Gyta οπτικών ινών αλουμινίου θωρακισμένο υπόγειο οπτικής ίνας 48 96 144 πυρήνων

ΕΞΟΠΛΙΣΜΌΣ ANG ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών cOem GYTA53, διπλό χάλυβα καλώδιο ινών αλουμινίου θωρακισμένο 5
Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών cOem GYTA53, διπλό χάλυβα καλώδιο ινών αλουμινίου θωρακισμένο 6
Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών cOem GYTA53, διπλό χάλυβα καλώδιο ινών αλουμινίου θωρακισμένο 7
Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών cOem GYTA53, διπλό χάλυβα καλώδιο ινών αλουμινίου θωρακισμένο 8
Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών cOem GYTA53, διπλό χάλυβα καλώδιο ινών αλουμινίου θωρακισμένο 9
Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών cOem GYTA53, διπλό χάλυβα καλώδιο ινών αλουμινίου θωρακισμένο 10
Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών cOem GYTA53, διπλό χάλυβα καλώδιο ινών αλουμινίου θωρακισμένο 11
Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών cOem GYTA53, διπλό χάλυβα καλώδιο ινών αλουμινίου θωρακισμένο 12
ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΕΙΣ
Υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών cOem GYTA53, διπλό χάλυβα καλώδιο ινών αλουμινίου θωρακισμένο 13

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς