Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΜίνι οπτικός μετρητής δύναμης

Μίνι οπτικός μετρητής δύναμης FTTH, συνδετήρας μετρητών FC/PC δύναμης JW3213 PON

Μίνι οπτικός μετρητής δύναμης FTTH, συνδετήρας μετρητών FC/PC δύναμης JW3213 PON

FTTH Mini Optical Power Meter , JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector
FTTH Mini Optical Power Meter , JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector FTTH Mini Optical Power Meter , JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector FTTH Mini Optical Power Meter , JW3213 PON Power Meter FC/PC Connector

Μεγάλες Εικόνας :  Μίνι οπτικός μετρητής δύναμης FTTH, συνδετήρας μετρητών FC/PC δύναμης JW3213 PON Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Joinwit
Πιστοποίηση: CE/ROSH/IOS9001
Αριθμό μοντέλου: JW3213

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία Stander
Χρόνος παράδοσης: 5-8 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 500sets
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: Μετρητής δύναμης καλωδίων οπτικών ινών JW3213 PON Τύπος: Μετρητής δύναμης οπτικών ινών, ελεγκτές &Tools
Χρήση: FTTH Χρόνος εξουσιοδότησης: 1 έτος
Αριθ. της ίνας: 1. Συνδετήρας: FC/PC
Υψηλό φως:

Μίνι οπτικός μετρητής δύναμης FTTH JW3213

,

Μετρητής δύναμης PC PON JW3213 FC

,

PC μετρητών FC δύναμης JW3213 PON

Οπτικός μετρητής δύναμης JW3213 PON
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:
* Μπορεί να πειραματιστεί στη φωνή, τα στοιχεία και την τηλεοπτικές σύγχρονες μέτρηση και την επίδειξη σημάτων σε BPON/EPON/GPON.
* Παροχή της ταυτόχρονης μέτρησης και για τα τρία μήκη κύματος στην ίνα (1490nm, 1550nm, 1310nm).
* Χρησιμοποιημένος στη μέτρηση τρόπου έκρηξης 1310nm προς τα πάνω.
* Χρησιμοποιήστε το λογισμικό συνδέει με το PC, θέτοντας το κατώτατο όριο, τη μεταφορά δεδομένων, και τη βαθμολόγηση το μήκος κύματος.
* Ο λιμένας επικοινωνίας USB επιτρέπει τη μεταφορά δεδομένων στα στοιχεία ενός PC.1000measurement μπορεί να σωθεί σε 3213 μετρητή ή τον υπολογιστή δύναμης PON για την αναθεώρηση στοιχείων.
* Με τον οπτικό μετρητή δύναμης modual, περιλάβετε 850,1300,1310,1490,1550,1625sixs (3213AP, 3213A χωρίς μήκος κύματος 850nm) Με τον οπτικό εντοπιστή ελαττωμάτων modual (3213and3213AV)
* Οπτικοί μετρητής δύναμης και VFL με έναν λιμένα. (μόνο 3213A)
* Προαιρετική κινεζική/αγγλική επίδειξη.
* Προσφέρει μέχρι 10 διαφορετικά σύνολα κατώτατων ορίων στο σύνολο, τρεις η θέση LEDs αντιπροσωπεύει τους διαφορετικούς όρους οπτικών σημάτων του περάσματος, προειδοποιεί και αποτυγχάνει αντίστοιχα.
* 10 λεπτά αυτόματος-από τη λειτουργία μπορούν να ενεργοποιηθούν ή να απενεργοποιηθούν
* Καλό βασικό σχέδιο, υψηλή ευαισθησία, μειώνοντας πολύ τον όγκο και το βάρος του ελεγκτή.
* Διαφορετικά πρότυπα που αντιστοιχούν στη διαφορετική λειτουργία, σύμφωνα με τη χρήση που επιλέγει.
Μέθοδος συνδέσεων δοκιμής
Μίνι οπτικός μετρητής δύναμης FTTH, συνδετήρας μετρητών FC/PC δύναμης JW3213 PON 0

Κανονική λειτουργία 1 ανίχνευσης γραμμών

Μίνι οπτικός μετρητής δύναμης FTTH, συνδετήρας μετρητών FC/PC δύναμης JW3213 PON 1

Λειτουργία 2 ανίχνευσης αποσύνδεσης γραμμών

Μίνι οπτικός μετρητής δύναμης FTTH, συνδετήρας μετρητών FC/PC δύναμης JW3213 PON 2

Τελική λειτουργία 3 ανίχνευσης ανωμαλίας σημάτων

Μίνι οπτικός μετρητής δύναμης FTTH, συνδετήρας μετρητών FC/PC δύναμης JW3213 PON 3

Το τερματικό δεν τροφοδοτείται στη λειτουργία 4 ανίχνευσης

Μίνι οπτικός μετρητής δύναμης FTTH, συνδετήρας μετρητών FC/PC δύναμης JW3213 PON 4
Τελική πτώση συνδετήρων ινών από τη λειτουργία 5 ανίχνευσης
Μίνι οπτικός μετρητής δύναμης FTTH, συνδετήρας μετρητών FC/PC δύναμης JW3213 PON 5
 
Προδιαγραφή
Ενότητα PON: JW3213 JW3213A JW3213AV JW3213AP
προς τα πάνω μέτρηση 1310
Ζώνη περασμάτων (NM) 1260nm~1360nm
Σειρά μέτρησης (dBm) -40dBm~+10dBm
Δύναμη παραγωγής (ανώτατη) 15dBm
Το Isolation@1490/1550 (DB) >40dB
Λάθος μέτρησης τρόπου έκρηξης <>
1490 προς τα κάτω μέτρηση
Ζώνη περασμάτων (NM) 1470nm~1505nm
Σειρά μέτρησης (dBm) -40dBm~+10dBm
Δύναμη παραγωγής (ανώτατη) 15dBm
Το Isolation@1310/1550 (DB) >40dB
1550 προς τα κάτω μέτρηση
Ζώνη περασμάτων (NM) 1535nm~1570nm
Σειρά μέτρησης (dBm) -40dBm~+10dBm
Δύναμη παραγωγής (ανώτατη) 25dBm
Isolation@ (1310/1490nm) >40dB
Ακρίβεια μέτρησης
Connatural αβεβαιότητα (DB) ±0.5dB
Γραμμικότητα (DB) ±0.1dB
Διάβαση μέσω της απώλειας εισαγωγής (DB) <1>
Γενικές πληροφορίες
Τύπος ανιχνευτών InGaAs
Οπτικός συνδετήρας Καθολικός προσαρμοστής FC/SC/ST Interchangeable/2.5
Τύπος ινών SM 9/125um
Μονάδα μέτρησης dB/dBm/xW
Ψήφισμα (DB) 0.01dB
Τάση λειτουργίας (Β) ΣΥΝΕΧΈΣ ΡΕΎΜΑ 3.3V~5.5V
Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος 3pc1.5V μπαταρία
Συνεχώς χρόνος λειτουργίας (η) PON: 90h PON: 90h
OPM: 100h
VFL: 50h
PON: 90h
VFL: 50h
PON: 90h
OPM: 100h
Θερμοκρασία λειτουργίας (℃) -10℃~60℃  
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -25℃~70℃
Βάρος (κλ) 423g 425g 424g 424g

Κανονική οπτική ενότητα μετρητών δύναμης:
Κανονικός οπτικός μετρητής δύναμης JW3213② JW3213A JW3213AP
Ακρίβεια μέτρησης
Connatural αβεβαιότητα (DB) Κανένας ±0.5dB
Γραμμικότητα (DB) Κανένας ±0.1dB
Σειρά μέτρησης (dBm) Κανένας -70dBm~+6dBm
Γενικές πληροφορίες
Μονάδα μέτρησης Κανένας dB/dBm
Ψήφισμα (DB) Κανένας 0.01dB
Μήκος κύματος βαθμολόγησης (NM) Κανένας 1310/ 1490/1550/1625 1310/ 1490/1550/1625
Τύπος ανιχνευτών Κανένας InGaAs
Οπτικός συνδετήρας Κανένας Καθολικός προσαρμοστής FC/SC/ST Interchangeable/2.5
 

Ενότητα VFL:

VFL JW3213③ JW3213A JW3213AV
Δύναμη παραγωγής Κανένας >0.5mW
Μήκος κύματος Κανένας 650nm
Οπτικός συνδετήρας Κανένας Καθολικός προσαρμοστής FC/SC/ST Interchangeable/2.5
Τύπος ινών Κανένας SM/MM

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς