Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

Sc UPC οπτικών ινών πλεξίδων ενιαία απώλεια εισαγωγής τρόπου χαμηλή για τα συστήματα CATV

Sc UPC οπτικών ινών πλεξίδων ενιαία απώλεια εισαγωγής τρόπου χαμηλή για τα συστήματα CATV

SC UPC Fiber Optic Pigtail Single Mode Low Insertion Loss For CATV Systems
SC UPC Fiber Optic Pigtail Single Mode Low Insertion Loss For CATV Systems SC UPC Fiber Optic Pigtail Single Mode Low Insertion Loss For CATV Systems SC UPC Fiber Optic Pigtail Single Mode Low Insertion Loss For CATV Systems

Μεγάλες Εικόνας :  Sc UPC οπτικών ινών πλεξίδων ενιαία απώλεια εισαγωγής τρόπου χαμηλή για τα συστήματα CATV Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: HYX
Πιστοποίηση: CE/ROSH/IOS9001
Αριθμό μοντέλου: Πλεξίδα Sc UPC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 200
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία Stander
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 50000SETS
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αριθμό μοντέλου: Πλεξίδα Sc UPC Τύπος συνδετήρων: SC FC ST LC UPC
Εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX, ftth Επιστροφής απώλεια (DB): Upc>50dB APC>55dB
Διαστάσεις: 2.0mm, 3.0mm, 0.9mm. Προσαρμόστε Απώλεια εισαγωγής: <0>
Υψηλό φως:

Ενιαία συστήματα τρόπου CATV πλεξίδων οπτικών ινών Sc UPC

,

Πλεξίδα οπτικών ινών CATV

,

Πλεξίδα Sc UPC

SC/UPC Singlemode μονοκατευθυντική πλεξίδα οπτικών ινών

Περιγραφή
Η πλεξίδα οπτικής ίνας μπορεί να παρέχει μια γρήγορη και εύκολη λήξη των ινών στον τομέα. Οι επιλογές είναι διαθέσιμες για 900 μικρό που επιτρέπει στον εφαρμοστή για να ολοκληρώσουν και να κάνουν τη σύνδεση σε πρακτικά στις επιτροπές μπαλωμάτων εξοπλισμού και ινών. Το γρήγορο σύστημα συνδετήρων μας αφαιρεί οποιεσδήποτε απαιτήσεις για εποξικό, τις κόλλες ή τους δαπανηρούς θεραπεύοντας φούρνους. Όλα τα βασικά βήματα έχουν γίνει στο εργοστάσιο για να εξασφαλίσουν ότι κάθε σύνδεση είναι άριστη.


Χαρακτηριστικό γνώρισμα
1.Low κόστος
2.Low απώλεια εισαγωγής & PDL
επιστροφής απώλεια 3.High (χαμηλά ποσά αντανάκλασης στη διεπαφή)
4.Factory-ολοκληρωμένος και δοκιμασμένος
5.Ease της εγκατάστασης
6.Reliability
7.Low περιβαλλοντική ευαισθησία
8.Connector με κεραμικά Ferrules

Εφαρμογή
1.Access δίκτυο
2.Telecom/CATV συστήματα
3.Active λήξη συσκευών
4.Local δίκτυα περιοχής (LANs)
5.Metro
6.Test εξοπλισμός
7. Στοιχεία - δίκτυα επεξεργασίας
8.Wide δίκτυα περιοχής (WANs)
9.FTTX
Παράμετροι
Τυποποιημένες συνελεύσεις καλωδίων ινών
Τύπος ινών
SM (G.652/G.657)
ΚΚ (OM1/OM2/OM3/OM4/OM5)
Υλικά σακακιών
LSZH/OFNR/PVC
Τύπος συνδετήρων
FC/SC/LC/ST/MU/DIN/SMA/E2000/MT-RJ/MPO/MTP
Ferrule υλικά
Κεραμικός
Εξεταστικά μήκη κύματος
1310±30/1550±30nm
850±30/1300±30nm
Απώλεια εισαγωγής (DB)
≤0.25dB
≤0.3dB
TIA/EIA-455-107
(PC/UPC/APC)
(PC/UPC)
Επιστροφής απώλεια (DB)
≥50dB (PC/UPC)
≥40dB (PC/UPC)
TIA/EIA-455-107
≥60dB (APC)
 
Ανταλλαξιμότητα
≤0.2dB
Συνελεύσεις καλωδίων
Πλεξίδα/simplex/ντούμπλεξ/Fan-out σκοινί μπαλωμάτων
Λειτουργούσα θερμοκρασία (ºC)
-10 ~ +70
Θερμοκρασία αποθήκευσης (ºC)
-40 ~ +85
Συσκευασία
1 κομμάτια/τσάντα
Όλες οι τιμές που διευκρινίζονται είναι με τους συνδετήρες

Sc UPC οπτικών ινών πλεξίδων ενιαία απώλεια εισαγωγής τρόπου χαμηλή για τα συστήματα CATV 0Sc UPC οπτικών ινών πλεξίδων ενιαία απώλεια εισαγωγής τρόπου χαμηλή για τα συστήματα CATV 1

Sc UPC οπτικών ινών πλεξίδων ενιαία απώλεια εισαγωγής τρόπου χαμηλή για τα συστήματα CATV 2

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς