Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 1310nm 1510nm, ενιαία APC τρόπου LC πλεξίδα

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 1310nm 1510nm, ενιαία APC τρόπου LC πλεξίδα

1310nm 1510nm Fiber Optic Patch Cord , Single Mode LC APC Pigtail
1310nm 1510nm Fiber Optic Patch Cord , Single Mode LC APC Pigtail 1310nm 1510nm Fiber Optic Patch Cord , Single Mode LC APC Pigtail 1310nm 1510nm Fiber Optic Patch Cord , Single Mode LC APC Pigtail

Μεγάλες Εικόνας :  σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 1310nm 1510nm, ενιαία APC τρόπου LC πλεξίδα Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Global Telecom
Πιστοποίηση: CE/ROSH/IOS9001
Αριθμό μοντέλου: LC APC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 200
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία Stander
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 10000sets
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: Πλεξίδες ινών Αριθμό μοντέλου: LC APC
Λειτουργούν μήκος κύματος: 1310,1510 Ανταλλαξιμότητα: ≤ 0,2
Δόνηση: ≤ 0,2 Λειτουργούσα θερμοκρασία: -40~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης: -40~85 Διάμετρος καλωδίων: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm
Υψηλό φως:

1510nm σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

,

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 1310nm 1510nm

,

ενιαία APC τρόπου LC πλεξίδα

οπτική APC UPC LC Sc ανεφοδιασμού εργοστασίων πλεξίδων ινών APC UPC ενιαία πλεξίδα τρόπου

LC πλεξίδα οπτικών ινών, συνδετήρας LC/APC, SM (Single-Mode), διάμετρος καλωδίων: 0.9mm, 2.0mm, 3.0mm είναι προαιρετικά, υλικό θηκών: Το PVC Ή LSZH είναι προαιρετικό, μήκος: 0.5M, 1M, 2M, 3M… είναι προαιρετικά.

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 1310nm 1510nm, ενιαία APC τρόπου LC πλεξίδα 0

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 1310nm 1510nm, ενιαία APC τρόπου LC πλεξίδα 1

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 1310nm 1510nm, ενιαία APC τρόπου LC πλεξίδα 2

σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών 1310nm 1510nm, ενιαία APC τρόπου LC πλεξίδα 3

 

Παράμετρος
Μονάδα
FC, Sc, πλεξίδα ινών LC/Armoured
 
E2000
SM
 
SM
ΚΚ
 
PC
UPC
APC
PC
PC
PC
APC
Απώλεια εισαγωγής
(χαρακτηριστικός)
DB
≤ 0,3
≤ 0,2
≤ 0,3
≤ 0,2
≤ 0,2
≤ 0,3
≥ 60
≥ 30
≥ 50
≥ 50
≥ 30
Λειτουργούν μήκος κύματος
NM
1310,1510
1310,1510
Ανταλλαξιμότητα
DB
≤ 0,2
 
≤ 0,2
≤ 0,2
≤ 0,2

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς