Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

OM4 2 οπτικών ινών μέτρα σκοινιού LC διπλό πολλαπλού τρόπου 50/125 LC μπαλωμάτων

OM4 2 οπτικών ινών μέτρα σκοινιού LC διπλό πολλαπλού τρόπου 50/125 LC μπαλωμάτων

OM4 2 Meters Fiber Optic Patch Cord LC Duplex Multimode 50/125 LC
OM4 2 Meters Fiber Optic Patch Cord LC Duplex Multimode 50/125 LC OM4 2 Meters Fiber Optic Patch Cord LC Duplex Multimode 50/125 LC OM4 2 Meters Fiber Optic Patch Cord LC Duplex Multimode 50/125 LC

Μεγάλες Εικόνας :  OM4 2 οπτικών ινών μέτρα σκοινιού LC διπλό πολλαπλού τρόπου 50/125 LC μπαλωμάτων Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Global Telecom
Πιστοποίηση: CE/ROSH/IOS9001
Αριθμό μοντέλου: LC διπλό πολλαπλού τρόπου OM4

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 200
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία Stander
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 50000SETS
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αριθμό μοντέλου: LC διπλό Patchcord Τύπος: LC διπλός πολλαπλού τρόπου, σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
Τύπος συνδετήρων: SC, LC, FC, ST Ονομαστική εξωτερική διάμετρος: 0.9mm/2.0mm/3.0mm
Χρώμα σακακιών: Πορτοκάλι, κίτρινο, μπλε… Διάμετρος καλωδίων: 1.2mm, 1.6mm, 2.0mm, 3.0mm
Υλικό σακακιών: LSZH, PVC, OFRN, ORNP Πολλαπλού τρόπου ίνα: OM1, OM2, OM3, δυνατότητα ανεφοδιασμού OM4
Υψηλό φως:

2 οπτικών ινών μέτρα σκοινιού μπαλωμάτων

,

LC διπλό σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

,

OM4 σκοινί μπαλωμάτων πολλαπλού τρόπου ινών

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

LC διπλό πολλαπλού τρόπου OM4 2 μέτρα 50/125 LC


1.Fiber το οπτικό σκοινί μπαλωμάτων είναι διαθέσιμο και στον ενιαίο τρόπο και στις πολυ εκδόσεις τρόπου.
2.Both ο ενιαίος τρόπος και το πολυ σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών εκδόσεων τρόπου έρχονται με κεραμικό ferrule zirconia με το προ-γυαλισμένο PC, το UPC, APC το σχεδιάγραμμα και το κυρτό σφαιρικό τέλος.
3.These οι τύποι προσώπου τελών επιτρέπουν γρηγορότερα να γυαλίσουν, και τη χαμηλή πίσω αντανάκλαση και την οπτική απώλεια, εξασφαλίζοντας μέγιστη επανάληψη

ΕΦΑΡΜΟΓΗ
1.Telecommunications
2.CATV, τοπικό LAN, ΆΤΟΜΟ, ΩΧΡΌΣ, &Measurement δοκιμής
3.Military βιομηχανία
4.Medical

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ
1.Low απώλεια εισαγωγής και πίσω απώλεια αντανάκλασης
2.Ferrule επιφάνεια τελών προ-που καλύπτεται δια θόλου
3.Excellent μηχανική αντοχή
4.Good στην επανάληψη
5.Good στην ανταλλαγή
παραγωγή 6.Green, CE, πρότυπα RoHS

OM4 2 οπτικών ινών μέτρα σκοινιού LC διπλό πολλαπλού τρόπου 50/125 LC μπαλωμάτων 0

OM4 2 οπτικών ινών μέτρα σκοινιού LC διπλό πολλαπλού τρόπου 50/125 LC μπαλωμάτων 1

OM4 2 οπτικών ινών μέτρα σκοινιού LC διπλό πολλαπλού τρόπου 50/125 LC μπαλωμάτων 2

OM4 2 οπτικών ινών μέτρα σκοινιού LC διπλό πολλαπλού τρόπου 50/125 LC μπαλωμάτων 3

Τρόπος
Ενιαίος τρόπος
Πολλαπλού τρόπου
Πολωνικά
UPC
APC
PC
Απώλεια εισαγωγής
≤0.30dB
≤0.20dB
≤0.20dB
Επιστροφής απώλεια
≥50dB
≥60dB
≥30dB
Μήκος κύματος δοκιμής
1310/1550nm
850/1310nm
Διάρκεια (500 Matings)
≤0.2dB
Λειτουργούσα θερμοκρασία
-40℃~+60℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης
-45℃~+85℃
Πυρίμαχος
IEC 60794-2-30
Πρότυπο-υποχωρητικός
ROHS, IEC ΚΑΙ GR-326

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς