Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

σκοινί 8 μπαλωμάτων 0.2dB Mtp Mpo 12 24 Singlemode πολλαπλού τρόπου πυρήνων

σκοινί 8 μπαλωμάτων 0.2dB Mtp Mpo 12 24 Singlemode πολλαπλού τρόπου πυρήνων

0.2dB Mtp Mpo Patch Cord 8 12 24 cores Singlemode multimode
0.2dB Mtp Mpo Patch Cord 8 12 24 cores Singlemode multimode 0.2dB Mtp Mpo Patch Cord 8 12 24 cores Singlemode multimode 0.2dB Mtp Mpo Patch Cord 8 12 24 cores Singlemode multimode

Μεγάλες Εικόνας :  σκοινί 8 μπαλωμάτων 0.2dB Mtp Mpo 12 24 Singlemode πολλαπλού τρόπου πυρήνων Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Global Telecom
Πιστοποίηση: CE/ROSH/IOS9001
Αριθμό μοντέλου: καλώδιο μπαλωμάτων mpo mtp MTP

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία Stander
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 50000SETS
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών, ομοαξονικό Αριθμός αγωγών: ≥ 10
Τύπος ινών: Πολλαπλού τρόπου 50/125 OM3 certifaction: ISO9001, RoHS
Απώλεια εισαγωγής: 0.2dB Μήκος: προσαρμοσμένος
Υψηλό φως:

σκοινί μπαλωμάτων 0.2dB Mtp Mpo

,

24 σκοινί μπαλωμάτων Mtp Mpo πυρήνων

,

12 πολλαπλού τρόπου σκοινί μπαλωμάτων πυρήνων

Singlemode πολλαπλού τρόπου 8 12 24 πυρήνες

Σκοινί μπαλωμάτων MTP MPO

 

σκοινί 8 μπαλωμάτων 0.2dB Mtp Mpo 12 24 Singlemode πολλαπλού τρόπου πυρήνων 0

MPO/MTP καλώδιο κορμών
②MPO/MTP καλώδια λουριών
③MPO/MTP σκοινιά μπαλωμάτων ανεμιστήρων έξω 0.9mm
④Συνέλευση IP-σειρών MPO/MTP
⑤Σκοινιά μπαλωμάτων υψηλής πυκνότητας
⑥MPO/MTP Loopback
⑦Σκοινιά μπαλωμάτων ΑΜ
⑧MPO/MTP κασέτες

MPO/MTP επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών

 

 

σκοινί 8 μπαλωμάτων 0.2dB Mtp Mpo 12 24 Singlemode πολλαπλού τρόπου πυρήνων 1

Οι συνελεύσεις καλωδίων κορδελλών και κορμών DYS MPO/MTP mulitcore διευκολύνουν τη γρήγορη επέκταση της σπονδυλικής στήλης υψηλής πυκνότητας τηλεγραφώντας στα κέντρα δεδομένων και άλλο υψηλό περιβάλλον ινών, που μειώνει το δίκτυο στο stallation ή το χρόνο και το κόστος επανασχηματισμού. MTP/MPO χρησιμοποιείται για να διασυνδέσει τις κασέτες, επιτροπές, ή ο ανεμιστήρας outs, αυτό πρόσφερε στην ίνα typs σε χρησιμοποίηση εκδόσεων πυρήνων προτύπων 8, 12, 24, ή 48 συμπαγή και τραχιά microcables structre. Το συμπαγές καλώδιο βελτιστοποιεί cableway τη χρήση και βελτιώνει τη ροή αέρος. Αυτό το καλώδιο MPO/MTP είναι κατασκευή με τα υψηλότερα ποιοτικά τμήματα, οι χαμηλές εκδόσεις ελίτ απώλειας προσφέρονται, χαρακτηρίζοντας τη χαμηλή εισαγωγή loww για την απαίτηση των δικτύων υψηλής ταχύτητας όπου οι προϋπολογισμοί δύναμης είναι κρίσιμοι.

 

σκοινί 8 μπαλωμάτων 0.2dB Mtp Mpo 12 24 Singlemode πολλαπλού τρόπου πυρήνων 2

 

 

ΕΦΑΡΜΟΓΗ

Αρχιτεκτονικές υψηλής πυκνότητας καναλιών ινών δικτύωσης χώρου αποθήκευσης δικτύων πρόσβασης οπτικών συστημάτων δικτύων επικοινωνίας στοιχείων

 

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ

100% προ-που ολοκληρώνονται και που εξετάζονται στο εργοστάσιο για να εξασφαλίσουν τη γρήγορες διαμόρφωση και τη δικτύωση απόδοσης μεταφοράς, μειώνουν τις χρονικές υποστηρίξεις 40G εγκαταστάσεων και το υλικό σακακιών εφαρμογών δικτύων 100G: LSZH, OFNR, διαθέσιμες υποστηρίξεις OFNP μέχρι 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F, προσαρμοσμένα προϊόντα είναι διαθέσιμο

σκοινί 8 μπαλωμάτων 0.2dB Mtp Mpo 12 24 Singlemode πολλαπλού τρόπου πυρήνων 3σκοινί 8 μπαλωμάτων 0.2dB Mtp Mpo 12 24 Singlemode πολλαπλού τρόπου πυρήνων 4

 

Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα
Ελίτ
Συνδετήρας
Τρόπος
Endface
IL (ανώτατο) (DB)
RL (λ.) (DB)
IL (ανώτατο) (DB)
RL (λ.) (DB)
MPO/MTP
SM
12F/APC
≤0.70
≥60
≤0.35
≥60
24F/APC
≤0.75
≥60
≤0.35
≥60
48F/APC
≤0.75
≥60
 
 
ΚΚ
12F/PC
≤0.50
≥20
≤0.35
≥20
24F/PC
≤0.50
≥20
≤0.35
≥20
48F/PC
≤0.50
≥20
 
 
LC/SC/FC/ST
SM
 
≤0.30
≥60
≤0.10
≥60
UPC
≤0.20
≥50
≤0.10
≥50
ΚΚ
PC
≤0.20
≥30
≤0.10
≥30

Σημείωση:
1.Test μήκος κύματος: Το SM@1310/1550nm, το MM@850/1300nm
2.Standard προσαρμογή: GR-326, GR-1435.

 

Μηχανικές ιδιότητες
Στοιχείο
Κριτήρια
Προσαρμογή
△IL μετά από 50 Matings
MPO/MTP
≤0.3dB
GR-1435
△IL μετά από 500 Matings
LC/SC/FC/ST
≤0.2dB
IEC 61300-2-2
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (δυναμική)
20*OD (διάμετρος καλωδίων)
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (στατική)
15*OD (διάμετρος καλωδίων)
Περιβαλλοντικές συνθήκες
Στοιχείο
Κριτήρια
Προσαρμογή
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40~60°C
IEC 61753-1
Θερμοκρασία αποθήκευσης
-45~85°C

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς