Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO MTP, QSFP+ στο καλώδιο OS2 OM3 OM4 SFP+

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO MTP, QSFP+ στο καλώδιο OS2 OM3 OM4 SFP+

MPO MTP Fiber Optic Patch Cord , QSFP+ To SFP+ Cable OS2 OM3 OM4
MPO MTP Fiber Optic Patch Cord , QSFP+ To SFP+ Cable OS2 OM3 OM4 MPO MTP Fiber Optic Patch Cord , QSFP+ To SFP+ Cable OS2 OM3 OM4 MPO MTP Fiber Optic Patch Cord , QSFP+ To SFP+ Cable OS2 OM3 OM4

Μεγάλες Εικόνας :  Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO MTP, QSFP+ στο καλώδιο OS2 OM3 OM4 SFP+ Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Global Telecom
Πιστοποίηση: CE/ROSH/IOS9001
Αριθμό μοντέλου: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 200
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία Stander
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 50000SETS
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: MPO MTP σε διπλό LC εκμεταλλεύεται το καλώδιο Συνδετήρας: MTP, MPO, MTP (ελίτ), MPO (ελίτ), Sc, LC
Σακάκι: Μετώπη (OFNR), ολομέλεια (OFNP), LSZH Πυρήνας ινών: 8 ο πυρήνας, 12 αφαιρεί τον πυρήνα, πυρήνας 24
Επιστροφής απώλεια: ≥60dB (SM), ≥30 DB (ΚΚ) Μήκος: 1M, 3M, 5M ή προσαρμοσμένος
Πολλαπλού τρόπου ίνα: OM1, OM2, OM3, OM4 Απώλεια ενθέτων: ≤0.35dB (SM), ≤0.30 DB (ΚΚ)
Υψηλό φως:

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MTP

,

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO

,

OS2 QSFP+ στο καλώδιο SFP+

σκοινιά QSFP+ μπαλωμάτων οπτικής ίνας στο σκοινί μπαλωμάτων SFP+ OS2 OM3 OM4 MPO MTP

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO MTP, QSFP+ στο καλώδιο OS2 OM3 OM4 SFP+ 0

MPO/MTP καλώδιο κορμών
②MPO/MTP καλώδια λουριών
③MPO/MTP σκοινιά μπαλωμάτων ανεμιστήρων έξω 0.9mm
④Συνέλευση IP-σειρών MPO/MTP
⑤Σκοινιά μπαλωμάτων υψηλής πυκνότητας
⑥MPO/MTP Loopback
⑦Σκοινιά μπαλωμάτων ΑΜ
⑧MPO/MTP κασέτες
⑨MPO/MTP επιτροπή μπαλωμάτων οπτικών ινών

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO MTP, QSFP+ στο καλώδιο OS2 OM3 OM4 SFP+ 1

QSFP+ fanout οπτικών ινών SFP+ OS2 OM3 OM4 MPO MTP στο καλώδιο
Το καλώδιο ξεμπλοκαρίσματος MTP, μια οικονομικώς αποδοτική εναλλακτική λύση στη χρονοβόρα λήξη τομέων, σχεδιάζεται για την επιδιόρθωση ινών υψηλής πυκνότητας
στα κέντρα δεδομένων που η διαστημική αποταμίευση ανάγκης και μειώνει τα διοικητικά προβλήματα καλωδίων. Με τους συνδετήρες MTP ή MPO, βελτιστοποιείται για
10/40/100G εφαρμογές κέντρων δεδομένων υψηλής πυκνότητας. Παρακαλώ σημειώστε: Οι αμερικανικοί Conec MTP συνδετήρες είναι πλήρως υποχωρητικοί με το MPO
πρότυπα, επίπεδα υψηλότερης απόδοσης επίτευξης όταν συγκρίνεται με τους γενικούς συνδετήρες MPO.

ΕΦΑΡΜΟΓΗ
Δίκτυο επικοινωνίας στοιχείων
Δίκτυο πρόσβασης οπτικών συστημάτων
Κανάλι ινών δικτύωσης χώρου αποθήκευσης
Αρχιτεκτονικές υψηλής πυκνότητας

ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ ΓΝΩΡΊΣΜΑΤΑ
1. Τύπος απώλειας εισαγωγής διαθέσιμος στα πρότυπα, ελίτ/χαμηλή απώλεια
2. Αρίθμηση ινών διαθέσιμη σε 6, 8, 12, και 24
3. MTP/MPO τύπος συνδετήρων διαθέσιμος στο αρσενικό και το θηλυκό
4. Τύπος ινών διαθέσιμος σε SM (G652D, G657A1, G657A2), ΚΚ (OM3, OM4)
5. Fanout μήκος διαθέσιμο σε 0.5m, 1m, κ.λπ.
6. Τύπος συνδετήρων πολυ-ινών διαθέσιμος σε MTP, MPO με APC ή το γυαλίζοντας τύπο PC
7. Τύπος συνδετήρων ενιαίος-ινών διαθέσιμος σε LC, το Sc με APC ή το γυαλίζοντας τύπο UPC
8. Εργοστάσιο που ολοκληρώνεται & που εξετάζεται με την εξασφαλισμένη ποιότητα
9. Υψηλή πυκνότητα για να σώσει εντυπωσιακά το διάστημα

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO MTP, QSFP+ στο καλώδιο OS2 OM3 OM4 SFP+ 2

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO MTP, QSFP+ στο καλώδιο OS2 OM3 OM4 SFP+ 3

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO MTP, QSFP+ στο καλώδιο OS2 OM3 OM4 SFP+ 4Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO MTP, QSFP+ στο καλώδιο OS2 OM3 OM4 SFP+ 5

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών MPO MTP, QSFP+ στο καλώδιο OS2 OM3 OM4 SFP+ 6

 

Επίπεδο απόδοσης
Πρότυπα
Ελίτ
Συνδετήρας
Τρόπος
Endface
IL (ανώτατο) (DB)
RL (λ.) (DB)
IL (ανώτατο) (DB)
RL (λ.) (DB)
MPO/MTP
SM
12F/APC
≤0.70
≥60
≤0.35
≥60
24F/APC
≤0.75
≥60
≤0.35
≥60
48F/APC
≤0.75
≥60
 
 
ΚΚ
12F/PC
≤0.50
≥20
≤0.35
≥20
24F/PC
≤0.50
≥20
≤0.35
≥20
48F/PC
≤0.50
≥20
 
 
LC/SC/FC/ST
SM
 
≤0.30
≥60
≤0.10
≥60
UPC
≤0.20
≥50
≤0.10
≥50
ΚΚ
PC
≤0.20
≥30
≤0.10
≥30

Σημείωση:
1.Test μήκος κύματος: Το SM@1310/1550nm, το MM@850/1300nm
2.Standard προσαρμογή: GR-326, GR-1435.

 

Μηχανικές ιδιότητες
Στοιχείο
Κριτήρια
Προσαρμογή
△IL μετά από 50 Matings
MPO/MTP
≤0.3dB
GR-1435
△IL μετά από 500 Matings
LC/SC/FC/ST
≤0.2dB
IEC 61300-2-2
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (δυναμική)
20*OD (διάμετρος καλωδίων)
Ελάχιστη ακτίνα κάμψεων (στατική)
15*OD (διάμετρος καλωδίων)

 

Περιβαλλοντικές συνθήκες
Στοιχείο
Κριτήρια
Προσαρμογή
Θερμοκρασία λειτουργίας
-40~60°C
IEC 61753-1
Θερμοκρασία αποθήκευσης
-45~85°C

 

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς