Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

Os2 διπλό Apc Sc καλώδιο 9/125nm οπτικών ινών για γρήγορο Ethernet

Os2 διπλό Apc Sc καλώδιο 9/125nm οπτικών ινών για γρήγορο Ethernet

Os2 Duplex Sc Apc Fiber Optic Cable 9/125nm For Fast Ethernet
Os2 Duplex Sc Apc Fiber Optic Cable 9/125nm For Fast Ethernet Os2 Duplex Sc Apc Fiber Optic Cable 9/125nm For Fast Ethernet Os2 Duplex Sc Apc Fiber Optic Cable 9/125nm For Fast Ethernet

Μεγάλες Εικόνας :  Os2 διπλό Apc Sc καλώδιο 9/125nm οπτικών ινών για γρήγορο Ethernet Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Huayixin or OEM
Πιστοποίηση: CE/Rosh/ISO9001
Αριθμό μοντέλου: APC Sc ντούμπλεξ

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100 PC
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: συσκευασία πλαστικών τσαντών
Χρόνος παράδοσης: 5-8 οι ημέρες μετά από την πληρωμή εξαρτάται από την ποσότητα
Δυνατότητα προσφοράς: 500000 PC το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
όνομα: APC Sc διπλό σκοινί μπαλωμάτων Τύπος συνδετήρων: Apc Sc
Χρώμα: Πράσινος Καλώδιο ινών: G652D G657A
Υλικό σακακιών: LSZH Μήκος: Προσαρμοσμένο 1/2/3/5/10….
Απώλεια Stander: <0.3dB COem: Διαθέσιμος
Δείγμα: Διαθέσιμος Εξουσιοδότηση: 1 έτος
Υψηλό φως:

125nm διπλό Apc Sc καλώδιο οπτικών ινών

,

Os2 Apc Sc καλώδιο οπτικών ινών

,

καλώδιο οπτικών ινών 9 125

apc Sc apc os2 Sc στο διπλό ενιαίο τρόπο 9/125nm 3.0mm 3M 5M APC Sc ftth σκοινί μπαλωμάτων ινών

  • Υψηλής ποιότητας και αναίσθητος Sc στο Sc βαθμός ινών: G.657.A2 ο ενιαίος τρόπος 9/125 καλωδίων μπαλωμάτων ίνα OS2 σχεδιάζεται ειδικά εφαρμογές για γρήγορο Ethernet, το κανάλι ινών, τις ταχύτητες Gigabit Ethernet, το κέντρο δεδομένων, τις εγκαταστάσεις, εκπαιδευτικός, το τοπικό LAN, το SAN, εμπορικός, το 10gbase-λ (1310 NM), το 10gbase-ε (1550 NM), 1000base-LX (1300 NM) και του τρόπου ασύγχρονης μεταφοράς (ATM). Υποστηρίζει το βίντεο, τα στοιχεία και τις υπηρεσίες φωνητικών μηνυμάτων.
  • Αυτό το σκοινί μπαλωμάτων ινών ινών OS2 9/125 FC/FC προσαρμόζεται με σε TIA/EIA 492AAAA και iec60793-2-10 πρότυπα A1b και συμμορφώνεται με τις προδιαγραφές RoHS.
  • Αυτή η ίνα SM έχει ένα κίτρινο σακάκι χρώματος με μια διάμετρο 3.0mm. OS2 τα καλώδια έχουν μια 0,36 μείωση dB/km σε 1550 NM - 0,22 dB/km σε 1310 NM
  • Σκοινιά αυτών των FC σε FC ενιαία τρόπου διπλά OS2 μπαλωμάτων ινών λειτουργεί σε -40ºC σε +75ºC και έχει μια ελάχιστη κάμπτοντας ακτίνα εγκαταστάσεων 5,0 εκατ. και μια ελάχιστη μακροπρόθεσμη κάμπτοντας ακτίνα 3 εκατ.
  • Μειωμένη ευαισθησία απώλειας κάμψεων εναντίον των τυποποιημένων καλωδίων μπαλωμάτων ινών τηλεπικοινωνιών: Βέλτιστοι για τις εύκαμπτες εγκαταστάσεις στις εσωτερικές ιδρύσεις καλωδίων θα μπορούσαν τώρα να χρησιμοποιηθούν στους τοίχους, τις οροφές, τους αγωγούς (FTTH) και άλλες ανώμαλες επιφάνειες χωρίς ανησυχία για τις κάμψεις ινών.

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Μήκη κύματος: 1310 και 1550
  • Κίτρινο σακάκι
  • Ακτίνα κάμψεων: Αναίσθητο G.657.A2/B2 (7.5mm)
  • Σακάκι καλωδίων: PVC 3.0mm
  • Λειτουργούσα θερμοκρασία: -4 σε 158F (- 20 έως +70 Γ)
  • Τυποποιημένο σκοινί φερμουάρ
  • Πυρήνας: OS2 αναίσθητη ίνα κάμψεων - 9/125 μικρά
  • Ίνα-βαθμός: G.657.A2
  • Πολικότητα: Α (Tx) στο Β (Rx)
  • Στίλβωση: UPC στο UPC
  • Η ίνα OS2 9/125 προσαρμόζεται σε ITU-657 A2/B2
  • Πολλαπλάσια μεγέθη διαθέσιμα: (1m, 3m, 5m, 10m, 20m)

Προδιαγραφή:
 

Παράμετρος

Μονάδα
FC, SC, LC ST, MU, MTRJ,
SM ΚΚ SM ΚΚ
UPC APC UPC UPC UPC
Απώλεια εισαγωγής DB ≤0.2 ≤0.2
Επιστροφής απώλεια DB ≥55 ≥65 ≥35 ≥55 ≥35
Επανάληψη DB IL≤0.2 RL≥5 IL≤0.1 IL≤0.1 IL≤0.1
Διάρκεια DB IL≤0.2 RL≥5 IL≤0.1 IL≤0.1 IL≤0.1
Ανταλλαξιμότητα DB IL≤0.2 RL≥5 IL≤0.1 IL≤0.1 IL≤0.1
Συμπιεστική δύναμη Ν F>300
Κύκλος ζωής λειτουργίας Χρόνοι n>1000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40~75
Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85
Διάμετρος καλωδίων εκατ. 0,9, 2,0, 3,0 ή διευκρινισμένος
 

 

Os2 διπλό Apc Sc καλώδιο 9/125nm οπτικών ινών για γρήγορο Ethernet 0Os2 διπλό Apc Sc καλώδιο 9/125nm οπτικών ινών για γρήγορο Ethernet 1

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς