Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

LSZH ενιαίος τρόπος 2.0mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών σακακιών Lc σε Lc simplex

LSZH ενιαίος τρόπος 2.0mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών σακακιών Lc σε Lc simplex

LSZH Jacket Lc To Lc Fiber Patch Cord Single Mode 2.0mm Simplex
LSZH Jacket Lc To Lc Fiber Patch Cord Single Mode 2.0mm Simplex LSZH Jacket Lc To Lc Fiber Patch Cord Single Mode 2.0mm Simplex

Μεγάλες Εικόνας :  LSZH ενιαίος τρόπος 2.0mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών σακακιών Lc σε Lc simplex Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Huayixin or OEM
Πιστοποίηση: CE/Rosh/ISO9001
Αριθμό μοντέλου: Lc-LC σκοινί μπαλωμάτων

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 100 PC
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία Stander
Χρόνος παράδοσης: συνήθως 7 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή ή εξαρτώνται από την ποσότητα
Όροι πληρωμής: L/C, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 500000 PC το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Όνομα προϊόντων: LC σκοινί μπαλωμάτων UPC Ίνα: G652D G657A
Σακάκι: LSZH Απώλεια εισαγωγής: <0.2dB
Επιστροφής απώλεια: ≥60dB Μήκος: Προσάρμοσε) 1/2/3/5…)
COem: Διαθέσιμος Διάμετρος: 2.0mm/3.0mm
Εξουσιοδότηση: 1 έτος Δείγμα: Διαθέσιμος
Υψηλό φως:

σκοινί μπαλωμάτων ινών 2.0mm Lc σε Lc

,

Καλώδιο μπαλωμάτων ινών LSZH lc στο lc

,

Μονοκατευθυντικό Lc σε Lc σκοινί μπαλωμάτων ινών

LC UPC στον ενιαίο τρόπο 2.0mm σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών lc UPC μονοκατευθυντικό σκοινί μπαλωμάτων σακακιών LC ινών LSZH G652D

Περιγραφή:

Lc-LC το CORDIS μπαλωμάτων οπτικών ινών χρησιμοποίησε για τη σύνδεση του εξοπλισμού και των συστατικών στο δίκτυο οπτικών ινών. Είναι με τα διάφορα είδη τύπων συνδετήρων οπτικών ινών. Οι τύποι σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών ταξινομούνται από τους τύπους συνδετήρων οπτικών ινών. Υπάρχει PC, UPC, APC σκοινί μπαλωμάτων ινών τύπων. Είναι διαφορετικοί λόγω της στιλβωτικής ουσίας του συνδετήρα ινών.

Χαρακτηριστικό γνώρισμα

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής, υψηλή επιστροφής απώλεια

Αγαθό στην επανάληψη και την ανταλλαξιμότητα

Υψηλής θερμοκρασίας σταθερότητα

Άριστη γεωμετρία ISO9001 προσώπου τελών: 2008, ROHS

Διάφορο μήκος καλωδίων ινών, χρώμα σακακιών, τύπος συνδετήρων και ετικέτα, κ.λπ.
Όλα τα προϊόντα υποβάλλονται στην ακριβή ποιοτική επιθεώρηση 100% πριν από την αποστολή.
Σκοινί μπαλωμάτων/προδιαγραφή πλεξίδων
Τύπος
Ενιαίος τρόπος (UPC)
Ενιαίος τρόπος (APC)
Πολλαπλού τρόπου (PC)
Απώλεια εισαγωγής
≤0.2 DB
≤0.2 DB
≤0.2 DB
Επιστροφής απώλεια
≥50 DB
≥60 DB
≥35 DB
Επανάληψη
≤0.1dB
Διάρκεια
≥1000matings
Λειτουργούσα θερμοκρασία
-40 ºC σε +80 ºC
Εκτατή δύναμη (Ν)
≥90N (φ3), ≥70N (φ2)

 

 

LSZH ενιαίος τρόπος 2.0mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών σακακιών Lc σε Lc simplex 0LSZH ενιαίος τρόπος 2.0mm σκοινιού μπαλωμάτων ινών σακακιών Lc σε Lc simplex 1

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς