Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΣκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών SM Fc Fc για FTTH FTTB FTTX

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών SM Fc Fc για FTTH FTTB FTTX

SM Fc Fc Fiber Optic Patch Cord Low Insertion Loss For FTTH FTTB FTTX
SM Fc Fc Fiber Optic Patch Cord Low Insertion Loss For FTTH FTTB FTTX SM Fc Fc Fiber Optic Patch Cord Low Insertion Loss For FTTH FTTB FTTX SM Fc Fc Fiber Optic Patch Cord Low Insertion Loss For FTTH FTTB FTTX

Μεγάλες Εικόνας :  Χαμηλή απώλεια εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών SM Fc Fc για FTTH FTTB FTTX Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Global Telecom
Πιστοποίηση: CE/ROSH/IOS9001
Αριθμό μοντέλου: Fc-FC

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 200
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: Συσκευασία Stander
Χρόνος παράδοσης: 5-10 ημέρες εργασίας
Όροι πληρωμής: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 50000SETS
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος: Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών Απώλεια εισαγωγής: <0>
Υλικό σακακιών: PVC Επιστροφής απώλεια: 65dB APC
Διάμετρος καλωδίων: 3.0MM Εφαρμογή: Δίκτυο FTTH FTTB FTTX
Υψηλό φως:

Σκοινί FTTB μπαλωμάτων οπτικών ινών SM Fc Fc

,

Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών FTTB Fc Fc

,

Χαμηλό σκοινί FTTB μπαλωμάτων απώλειας εισαγωγής sm

Fc-FC Single-Mode καλώδιο σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών

1. Τα σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι διαθέσιμα σε όλες τις τυποποιημένες μορφές συνδετήρων, όλους τους τυποποιημένους τύπους ινών και όλες τις τυποποιημένες διαμορφώσεις καλωδίων να ικανοποιήσουν όλες τις ανάγκες διασύνδεσής σας. Είναι διαθέσιμοι σε οποιοδήποτε μήκος. 2.The το σκοινί μπαλωμάτων είναι εργοστάσιο που ολοκληρώνεται, που συγκεντρώνεται, που εξετάζεται και που επιθεωρείται πριν από την αποστολή.

3.All τα σκοινιά μπαλωμάτων κατασκευάζονται χρησιμοποιώντας το καλώδιο βαθμού μετωπών OFNR, LSZH, την ολομέλεια, και προσαρμοσμένο ασφάλιστρο specs διαθέσιμο κατόπιν αιτήματος, και το εργοστάσιο 100% που εξετάζεται για να εξασφαλίσει την απόδοση για να συναντήσουν tia/eia-568-8-2, iso11801: 2002 και EN 50173-1 πρότυπα. Όλες οι συνελεύσεις εξετάζονται για να συναντήσουν τον gr326-ΠΥΡΗΝΑ Telcordia.
 
Το σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών είναι ένα καλώδιο οπτικών ινών που καλύπτεται είτε στο τέλος με τους συνδετήρες που επιτρέπουν σε το για γρήγορα και βολικά να συνδεθούν με CATV, έναν οπτικό διακόπτη ή άλλο εξοπλισμό τηλεπικοινωνιών. Το παχύ στρώμα προστασίας του χρησιμοποιείται για να συνδέσει την οπτική συσκευή αποστολής σημάτων, το δέκτη, και το τελικό κιβώτιο. Αυτό είναι γνωστό ως «διασύνδεση-ύφος τηλεγραφώντας». σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών.
 
Χαρακτηριστικά γνωρίσματα
Fc-FC ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας τρόπου μονοκατευθυντικό
(1) κεραμικό Ferrule
(2) υψηλή επιστροφής απώλεια
(3) χαμηλή απώλεια εισαγωγής
(4) καλές επανάληψη και και ανταλλαξιμότητα
(5) άριστα γυαλισμένη και 100% δοκιμασμένες
(6) συμμορφωμένος με Telcordia, GR-326-πυρήνας, IEC
και πρότυπα RoHS. 2 μέτρο 2.0mm SC/APC SC/UPC στο ενιαίο σκοινί μπαλωμάτων οπτικής ίνας τρόπου μονοκατευθυντικό

Χαμηλή απώλεια εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών SM Fc Fc για FTTH FTTB FTTX 0
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών SM Fc Fc για FTTH FTTB FTTX 1
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών SM Fc Fc για FTTH FTTB FTTX 2
Χαμηλή απώλεια εισαγωγής σκοινιού μπαλωμάτων οπτικών ινών SM Fc Fc για FTTH FTTB FTTX 3
Στοιχείο
Μονάδα
Προδιαγραφή
SM
ΚΚ
SC/PC SC/UPC SC/APC
SC/PC
Απώλεια εισαγωγής
DB
≤0.20
Μέγιστη απώλεια εισαγωγής
DB
≤0.30
Επανάληψη
DB
≤0.10
Changeability
DB
≤0.20
Επιστροφής απώλεια
DB
45 50 60
/
Θερμοκρασία λειτουργίας
-25 ~ +70
Θερμοκρασία αποθήκευσης
-40 ~ +85
Τύπος ινών
um
9/125
50/125 62.5/125
Αριθμός πυρήνων
/
ενιαία ή διπλή ίνα
Διάρκεια
χρόνοι
≥1000
Βιομηχανικά τυποποιημένος
/
Bellcore TA-nwt-001209
Στοιχείο
Σκοινί μπαλωμάτων οπτικών ινών
Τύπος τρόπου
SM ΚΚ
Υλικό καλωδίων
PVC LSZH
Διάμετρος καλωδίων
0.9mm, 2mm ή 3mm
Μήκος καλωδίων
1m ή προσαρμοσμένος
Τύπος συνδετήρων
SC FC LC ST
Αριθμός ίνας
SX DX

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς