Το Shenzhen υπερβαίνει τη Co. Comunications Epuipment, ΕΠΕ
(Sino οπτικών ινών Co., που περιορίζεται)

10 εμπειρία ετών των προϊόντων οπτικών ινών παγκοσμίως

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα Προϊόντασυνέλευση οπτικών ινών

12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Υπάρχει μια καλή ομάδα που υποστηρίζει πάντα μας και τα ποιοτικά μέρη μας βοηθούν κέρδισαν περισσότερους πελάτες τοπικά.

—— Frank Yuit

Συνεχίζουμε με SINO ακριβώς επειδή έχουν την επαγγελματική ομάδα και την εμπιστευμένη τιμολόγηση εμείς σας στρέφουν, ευχαριστούν όλη η υποστήριξη.

—— Mary Sarah

Εργαστήκαμε μαζί κατά τη διάρκεια περισσότερο από 5 ετών και κάθε προβλήματα συνέβησαν, η Sino πάντα υπόσχεση τα κρατά σωστά μέσα διατηρεί, αυτό βεβαίως χρήσιμο.

—— William Johnson

Είμαι Online Chat Now

12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω

Κίνα 12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω προμηθευτής
12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω προμηθευτής 12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω προμηθευτής 12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω προμηθευτής 12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: SINO
Πιστοποίηση: UL; SGS; ROHS
Αριθμό μοντέλου: SN - 0087

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι MOQ κατόπιν αιτήσεως
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10 ή 20 PC/πλαστικός δίσκος, 1 PC/κιβώτιο δώρων
Χρόνος παράδοσης: Παράδοση σε 7 - 15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 8000 κομμάτια ανά μηνιαία
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Χρώμα: μαύρος Στοιχείο ινών: Singlemode
Σώμα: Πλαστικό PC Connector: MTP - SC
Χρηματοκιβώτιο: φορτωμένο Προσαρμογέας: Προσαρμοστής MTP
Υψηλό φως:

fiber optic cable assemblies

,

fiber cable assemblies

12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω

 

Εφαρμογές: 

 

1. Κατάλληλος για το πίσω αεροπλάνο υψηλής πυκνότητας και τις τυπωμένες λύσεις του (PCB) πινάκων κυκλωμάτων στα συστήματα στοιχείων και τηλεπικοινωνιών  
2. Χρησιμοποιημένος στις συσκευές αποστολής σημάτων και τους δέκτες, προσφορά συνδετήρων εμπορικών σημάτων MTP μέχρι 12 φορές την πυκνότητα των τυποποιημένων συνδετήρων, που παρέχουν το σημαντικές διάστημα και τη εξοικονόμηση κόστους  
3. Το συμπαγές σχέδιο εξετάζει τις υψηλές εφαρμογές αρίθμησης ινών, με το μικρό και ελαφρύ ιδανικό καλωδίων για τη χρήση με τους διαστημικούς περιορισμούς εγκαταστάσεων  
4. Οι κορμοί καλωδίων εμπορικών σημάτων MTP προσφέρουν την ευελιξία σε περίπτωση που οποιαδήποτε απόφαση λαμβάνεται να αλλάξει το ύφος συνδετήρων στις επιτροπές μπαλωμάτων, οι νέες κασέτες μπορούν να εγκατασταθούν με το νέο ύφος συνδετήρων διαγώνιος-συνδέουν την πλευρά της επιτροπής μπαλωμάτων χωρίς να πρέπει να αλλαχτεί ο συνδετήρας στον κορμό καλωδίων  
5. Ο συνδετήρας εμπορικών σημάτων MTP παραχωρεί καλά στην ίνα στις καταστάσεις υπολογιστών γραφείου όπου τα πολλαπλάσια δίκτυα πρέπει να προσεγγιστούν από έναν ενιαίο χρήστη. Ο χρόνος εγκατάστασης περιορίζει εντυπωσιακά δεδομένου ότι μια σύνδεση μπορεί να παρέχει στο χρήστη την πρόσβαση σε μέχρι 6 δίκτυα. 

 

Περιγραφή: 


Η κασέτα ► MPO είναι ένα προ-ολοκληρωμένο υψηλή πυκνότητα σύστημα οπτικών ινών που σχεδιάζεται για τα datacenters, τα δίκτυα χώρου αποθήκευσης και τα δίκτυα τοπικής περιοχής. Αυτό το καινοτόμο σύστημα μπορεί να μειώσει το χρόνο και χώρο εγκαταστάσεων, καθιστά την εφαρμογή απλή: τοποθετήστε την κασέτα, τραβήξτε ή τοποθετήστε τα καλώδια και συνδέστε τα καλώδια με την κασέτα. 
► Εάν η απόσταση μεταξύ των συσκευών είναι μερικές πόδια ή εκατοντάδες των μετρητών, τα ποσοστά στοιχείων είναι 100 Mb/s, 1 Gb/s ή ακόμα και 10 Gb/s, η λύση οπτικής ίνας MPO είναι μια άριστη επιλογή. 
Οι κασέτες ► MPO είναι διαθέσιμες στις πολλαπλού τρόπου (50/125, 50/125 OM3, 62.5/125) ή ενιαίες τρόπου εκδόσεις 12 ή 24 ινών, και με το Sc, LC. 


Προδιαγραφή: 


Οι κασέτες ► MPO με τους συνδετήρες LC ή Sc έχουν βελτιστοποιήσει τις οπτικές αποδόσεις: μια μέγιστη απώλεια εισαγωγής 1,3 DB ανά κασέτα και μια ελάχιστη επιστροφής απώλεια 20 DB (πολλαπλού τρόπου), 55dB (ενιαίος τρόπος) ανά κασέτα. 
► Κάθε κασέτα είναι μικρή σε μέγεθος. Στην πίσω πλευρά της κασέτας είναι ένας ή δύο 12 προσαρμοστές ινών MPO. Στη μπροστινή πλευρά της κασέτας μπορεί να είναι 12 μονοκατευθυντικά λιμένες Sc ή 6, 12 διπλοί λιμένες LC. 

 

Σύντομη περιγραφή: 

 

Χρώμα Μαύρος
Βάρος 0.07KG
Αρίθμηση ινών 12
Τύπος ινών Singlemode OS2
Τύπος κασετών Φορτωμένος
Συνδετήρας MTP - SC/APC

 

Τεχνικά στοιχεία: 

 

ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ
Θερμοκρασία λειτουργίας -20℃ ~ +55℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -20℃ ~ +60℃
Σχετική υγρασία ≤85% (+30)
Πίεση αέρα 70kPa~106kPa

 

Υλικό SPCC (ελασματοποιημένο εν ψυχρώ φύλλο χάλυβα)
Χρώμα Μαύρος
(μέτωπο) τύπος προσαρμοστών LC διπλό × 6Pcs
(μέτωπο) χρώμα προσαρμοστών

Aqua: OM3/OM4 Μπεζ: OM1/OM2

Μπλε: Sm-UPC Πράσινος: Sm-apc

(οπίσθιος) τύπος προσαρμοστών MTP (πλήρης φλάντζα/αντιταγμένος) × 1Pcs
(οπίσθιο) χρώμα προσαρμοστών Μαύρος
Συνδετήρας Α

SM: Lc-UPC, 0.9mm ή lc-apc, 0.9mm

ΚΚ: Lc-UPC, 0.9mm

Συνδετήρας Β

SM: MPO/MTP (ΑΡΣΕΝΙΚΌ) - APC-24F

ΚΚ: MPO/MTP (ΑΡΣΕΝΙΚΌ) - PC-24F

Πολικότητα σκοινιού μπαλωμάτων TypeA
Βάρος 0.07kg

 

Τύπος Μήκος κύματος Ενότητα I.L. Max
MTP-LC (ΚΚ) 850nm/1300nm 0.50dB
MTP-LC (SM) 1310nm/1550nm 1.30dB
MPO-LC (ΚΚ) 850nm/1300nm 0.75dB
MPO-LC (SM) 1310nm/1550nm 1.50dB

 

12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω

 

12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω

 

Εργαστήριο: 

 

12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω

 

12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω

 

Αποστολή της μεταφοράς:

 

12F Sc/APC συνελεύσεων οπτικών ινών - ενιαία κασέτα ανεμιστήρων κασετών τρόπου MTP έξω

 

Ως οδήγηση ποιοτικών επαγγελματική κατασκευαστών των προϊόντων οπτικών ινών όπως το καλώδιο οπτικών ινών, σκοινιά μπαλωμάτων οπτικών ινών, συνδετήρας οπτικών ινών, εξασθενητές οπτικών ινών, θραύστες PLC οπτικών ινών, κιβώτια λήξης οπτικών ινών και ούτω καθεξής, περισσότερες λεπτομέρειες παρακαλώ μας δίνουμε μια επαφή ελεύθερα και δοκιμάζουμε το καλύτερό μας στην υποστήριξη. 

Στοιχεία επικοινωνίας
Sino Fibre Optic Co.,Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: SINO

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)