Το Shenzhen υπερβαίνει τη Co. Comunications Epuipment, ΕΠΕ
(Sino οπτικών ινών Co., που περιορίζεται)

10 εμπειρία ετών των προϊόντων οπτικών ινών παγκοσμίως

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών PLC Splitter

οπτικός θραύστης 1 X 64, 1,2 μέτρο PLC 55 DB μακροχρόνια Fanout ενότητα θραυστών PLC

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Υπάρχει μια καλή ομάδα που υποστηρίζει πάντα μας και τα ποιοτικά μέρη μας βοηθούν κέρδισαν περισσότερους πελάτες τοπικά.

—— Frank Yuit

Συνεχίζουμε με SINO ακριβώς επειδή έχουν την επαγγελματική ομάδα και την εμπιστευμένη τιμολόγηση εμείς σας στρέφουν, ευχαριστούν όλη η υποστήριξη.

—— Mary Sarah

Εργαστήκαμε μαζί κατά τη διάρκεια περισσότερο από 5 ετών και κάθε προβλήματα συνέβησαν, η Sino πάντα υπόσχεση τα κρατά σωστά μέσα διατηρεί, αυτό βεβαίως χρήσιμο.

—— William Johnson

Είμαι Online Chat Now

οπτικός θραύστης 1 X 64, 1,2 μέτρο PLC 55 DB μακροχρόνια Fanout ενότητα θραυστών PLC

Κίνα οπτικός θραύστης 1 X 64, 1,2 μέτρο PLC 55 DB μακροχρόνια Fanout ενότητα θραυστών PLC προμηθευτής
οπτικός θραύστης 1 X 64, 1,2 μέτρο PLC 55 DB μακροχρόνια Fanout ενότητα θραυστών PLC προμηθευτής οπτικός θραύστης 1 X 64, 1,2 μέτρο PLC 55 DB μακροχρόνια Fanout ενότητα θραυστών PLC προμηθευτής οπτικός θραύστης 1 X 64, 1,2 μέτρο PLC 55 DB μακροχρόνια Fanout ενότητα θραυστών PLC προμηθευτής οπτικός θραύστης 1 X 64, 1,2 μέτρο PLC 55 DB μακροχρόνια Fanout ενότητα θραυστών PLC προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  οπτικός θραύστης 1 X 64, 1,2 μέτρο PLC 55 DB μακροχρόνια Fanout ενότητα θραυστών PLC

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: SINO
Πιστοποίηση: UL; SGS; ROHS
Αριθμό μοντέλου: SN -012

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 κομμάτι MOQ κατόπιν αιτήσεως
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10 ή 20 PC/πλαστικός δίσκος, 1 PC/κιβώτιο δώρων
Χρόνος παράδοσης: Παράδοση σε 7 - 15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτια ανά μηνιαία
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Παράμετροι: 1 X 64 Τύπος Fiber: G657A1 ή πελάτης που διευκρινίζεται
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM): 1260~1650 Τύπος σύνδεσης: SC, LC, ST, FC, SC/APC, FC/APC, LC/APC
Μηχανική διάσταση: θραύστης 1 X 64 PLC μήκος: 1.2 m
Υψηλό φως:

optical fiber splitter

,

fiber optics splitter

οπτικός θραύστης 1 X 64, 1,2 μέτρο PLC 55 DB μακροχρόνια Fanout ενότητα θραυστών PLC

 

Ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής δύναμης κατασκευάζεται χρησιμοποιώντας την οπτική τεχνολογία κυματοδηγού πυριτίου. Χαρακτηρίζει το μικρό μέγεθος, την υψηλή αξιοπιστία, την ευρεία λειτουργούσα σειρά μήκους κύματος και την καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών, και χρησιμοποιείται ευρέως στα δίκτυα PON για να πραγματοποιήσει το διαχωρισμό δύναμης οπτικών σημάτων. Ο σταύλος παρέχει σε ολόκληρη τη σειρά προϊόντων θραυστών 1xN και 2xN την ίνα G652D και G657 που προσαρμόζονται για τις συγκεκριμένες εφαρμογές. Όλα τα προϊόντα καλύπτουν τις απαιτήσεις GR-1209-ΠΥΡΗΝΩΝ και GR-1221-ΠΥΡΗΝΩΝ. 

 

Εφαρμογή: 

 

Συστήματα ► FTTX  

Δίκτυα  PON  

Συνδέσεις  CATV  

► Διανομή οπτικών σημάτων. 

 

Συμμόρφωση: 

 

GR-1209-ΠΥΡΉΝΑΣ  Telcordia  

GR-1221-ΠΥΡΉΝΑΣ  Telcordia  

► RoHS. 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 

 

► Χαμηλά απώλεια εισαγωγής και PDL  

► Τύπος συνδετήρων: SC, LC, ST, FC, SC/APC, FC/APC, LC/APC  

► Συμπαγές σχέδιο με το προσαρμοσμένους μήκος καλωδίων και τον τύπο ινών  

► Καλή ομοιομορφία κανάλι--καναλιών  

► Ευρύ λειτουργούν μήκος κύματος: Από το 1260 NM σε 1650nm  

► Λειτουργούσα θερμοκρασία: Από -40℃ σε 85℃  

► Υψηλές αξιοπιστία και σταθερότητα. 

 

Μηχανική διάσταση: 

 

οπτικός θραύστης 1 X 64, 1,2 μέτρο PLC 55 DB μακροχρόνια Fanout ενότητα θραυστών PLC

 

Μίνι-ενότητα θραυστών PLC: 

 

οπτικός θραύστης 1 X 64, 1,2 μέτρο PLC 55 DB μακροχρόνια Fanout ενότητα θραυστών PLC

 

Ενότητα θραυστών PLC: 

 

οπτικός θραύστης 1 X 64, 1,2 μέτρο PLC 55 DB μακροχρόνια Fanout ενότητα θραυστών PLC

 

 

Τεχνικά στοιχεία: 

 

Παράμετροι 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 1×128
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Τύπος ινών G657A1 ή πελάτης που διευκρινίζεται
Απώλεια εισαγωγής (DB) (βαθμός P/S) 3.8/4.0 7.1/7.3 10.2/10.5 13.5/13.7 16.5/16.9 20.5/21.0 23.8/24.2
Ομοιομορφία απώλειας (DB) 0,4 0,6 0,8 1.2 1.5 2.0 2.5
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (DB) 0,2 0,2 0,2 0,25 0,3 0,35 0,4
Επιστροφής απώλεια (DB) (βαθμός P/S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Κατευθυντικότητα το (dB) 55 55 55 55 55 55 55
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) 0,3 0,3 0,3 0,5 0,5 0,5 0,5
Σταθερότητα θερμοκρασίας (- 40~85 ℃) (DB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85
Διάσταση συσκευών (χιλ.) 40×4×4 40×4×4 40×4×4 50×4×4 50×7×4 60×12×4 ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Διάσταση ενότητας (χιλ.) 100×80×10 100×80×10 100×80×10 120×80×18 140×115×18 140×115×18 140×115×18
Διάσταση μίνι-ενότητας (χιλ.) 50×7×4 50×7×4 50×7×4 60×12×4 80×20×6 100×40×6 ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

 

Πίνακας 2 – θραύστης PLC 2×N: 

 

Παράμετροι 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 2×128
Λειτουργούν μήκος κύματος (NM) 1260~1650
Τύπος ινών G657A1 ή πελάτης που διευκρινίζεται
Απώλεια εισαγωγής (DB) (βαθμός P/S) 4.0 7.6 11.0 14.4 17.5 21.0 24.5
Ομοιομορφία απώλειας (DB) 0,6 1.0 1.2 1.5 1.8 2.2 2.5
Εξαρτώμενη απώλεια πόλωσης (DB) 0,2 0,2 0,3 0,3 0,35 0,4 0,4
Επιστροφής απώλεια (DB) (βαθμός P/S) 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50 55/50
Κατευθυντικότητα το (dB) 55 55 55 55 55 55 55
Εξαρτώμενη απώλεια μήκους κύματος (DB) 0,3 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5 0,5
Σταθερότητα θερμοκρασίας (- 40~85 ℃) (DB) 0,4 0,4 0,4 0,5 0,5 0,5 0,5
Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃) -40~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (℃) -40~85
Διάσταση συσκευών (χιλ.) 40×4×4 50×4×4 50×4×4 50×7×4 60×7×4 ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Διάσταση ενότητας (χιλ.) 100×80×10 100×80×10 100×80×10 120×80×18 140×115×18 140×115×18 140×115×18
Διάσταση μίνι-ενότητας (χιλ.) 60×7×4 60×7×4 60×7×4 60×12×4 80×20×6 ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ

 

Σημειώσεις: 

 

1. Διευκρινισμένος χωρίς συνδετήρες. 

2. Προσθέστε μια πρόσθετη απώλεια 0.15dB ανά συνδετήρα. 

 

Συσκευασία: 

 

οπτικός θραύστης 1 X 64, 1,2 μέτρο PLC 55 DB μακροχρόνια Fanout ενότητα θραυστών PLC

 

Παρακαλώ μιλήστε σε μας για να σας βοηθήσετε για το σωστό προϊόν. 

Στοιχεία επικοινωνίας
Sino Fibre Optic Co.,Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: SINO

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)