Το Shenzhen υπερβαίνει τη Co. Comunications Epuipment, ΕΠΕ
(Sino οπτικών ινών Co., που περιορίζεται)

10 εμπειρία ετών των προϊόντων οπτικών ινών παγκοσμίως

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Patch Cord

12 οπτική τηλεγράφηση σακακιών QSFP 40G SR4 ολομέλειας καλωδίων OM3 οπτικών ινών Chnnels MPO

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Υπάρχει μια καλή ομάδα που υποστηρίζει πάντα μας και τα ποιοτικά μέρη μας βοηθούν κέρδισαν περισσότερους πελάτες τοπικά.

—— Frank Yuit

Συνεχίζουμε με SINO ακριβώς επειδή έχουν την επαγγελματική ομάδα και την εμπιστευμένη τιμολόγηση εμείς σας στρέφουν, ευχαριστούν όλη η υποστήριξη.

—— Mary Sarah

Εργαστήκαμε μαζί κατά τη διάρκεια περισσότερο από 5 ετών και κάθε προβλήματα συνέβησαν, η Sino πάντα υπόσχεση τα κρατά σωστά μέσα διατηρεί, αυτό βεβαίως χρήσιμο.

—— William Johnson

Είμαι Online Chat Now

12 οπτική τηλεγράφηση σακακιών QSFP 40G SR4 ολομέλειας καλωδίων OM3 οπτικών ινών Chnnels MPO

Κίνα 12 οπτική τηλεγράφηση σακακιών QSFP 40G SR4 ολομέλειας καλωδίων OM3 οπτικών ινών Chnnels MPO προμηθευτής
12 οπτική τηλεγράφηση σακακιών QSFP 40G SR4 ολομέλειας καλωδίων OM3 οπτικών ινών Chnnels MPO προμηθευτής 12 οπτική τηλεγράφηση σακακιών QSFP 40G SR4 ολομέλειας καλωδίων OM3 οπτικών ινών Chnnels MPO προμηθευτής 12 οπτική τηλεγράφηση σακακιών QSFP 40G SR4 ολομέλειας καλωδίων OM3 οπτικών ινών Chnnels MPO προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  12 οπτική τηλεγράφηση σακακιών QSFP 40G SR4 ολομέλειας καλωδίων OM3 οπτικών ινών Chnnels MPO

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: SINO
Πιστοποίηση: UL; SGS; ROHS
Αριθμό μοντέλου: SN-006

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 αίτημα κομματιών MOQ
Συσκευασία λεπτομέρειες: 1 ea για τη μεμονωμένη στατικός-ελεύθερη τσάντα
Χρόνος παράδοσης: Παράδοση σε 7 - 15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: D/A, L/C, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 5000 κομμάτια εβδομαδιαίος
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Αρίθμηση ινών: 12 ίνες υλικό καλωδίων: Ολομέλεια
Χρώμα σακακιών: aqua Τρόπος ινών: Πολλαπλού τρόπου, OM3
Καλώδιο διαμέτρου: 4,5 mm Connector: MTP ή MPO
μήκος κύματος δοκιμής: 850nm Δοκιμή του IL: 0.35db
RL δοκιμή: 50dB
Υψηλό φως:

fibre optic patch leads

,

fiber optic jumper cables

12 οπτική ίνα MTP Chnnels στην πολλαπλού τρόπου οπτική τηλεγράφηση σακακιών QSFP 40G SR4 ολομέλειας OM3

 

Περιγραφή προϊόντων: 

 

Ο συνδετήρας MTP multifiber είναι ένα Αναγνωρισμένο εμπορικό σήμα για το αμερικανικό Conec σχέδιο ενός συνδετήρα MPO. Ο συνδετήρας MTP είναι μια υψηλή επίδοση MPO. Οι ΗΠΑ Conec κατασκευάζουν τους ανθεκτικούς συνδετήρες εμπορικών σημάτων MTP που παρέχουν τη γρήγορη σύνδεση μέχρι και 72 οπτικές ίνες. Η ευθυγράμμιση ακρίβειας επιτυγχάνεται με τις κατοχυρωμένες με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας καρφίτσες οδηγών που συνδυάζονται με τις στενά ελεγχόμενες τρύπες καρφιτσών οδηγών ferrules αμερικανικής Conec ΑΜ. Οι μετακινούμενες κατοικίες επιτρέπουν μετασχηματιστή του γένους, ferrule του καθαρισμού, της παρεμβαλλομετρίας ή του εκ νέου γυαλίσματος συνδετήρων. Τα τμήματα συνδετήρων εμπορικών σημάτων αμερικανικού Conec MTP είναι πλήρως υποχωρητικά με τα πρότυπα 61754-7 και tia604-5 IEC – δακτυλογραφήστε MPO. 

 

Λειτουργούσα εκτίμηση θερμοκρασίας: -5 έως +70 (υπερβαίνει EIA/TIA 568-B.3)
Εκτίμηση θερμοκρασίας αποθήκευσης: -40 έως +70 (υπερβαίνει EIA/TIA 568-B.3)

 

ΚΑΛΏΔΙΟ 40G MPO/MTP ΣΤΗΝ ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΉ ΣΥΝΕΛΕΎΣΕΩΝ 12-ΙΝΏΝ


Κανάλια #1-4 για Rx (λάβετε)
Κανάλια #9-12 για Tx (μετάδοση)
Κανάλια #5-8 αχρησιμοποίητα

 

12 οπτική τηλεγράφηση σακακιών QSFP 40G SR4 ολομέλειας καλωδίων OM3 οπτικών ινών Chnnels MPO

 

8 καλώδιο μίνι-πυρήνων ινών: 

 

12 οπτική τηλεγράφηση σακακιών QSFP 40G SR4 ολομέλειας καλωδίων OM3 οπτικών ινών Chnnels MPO

 

Παράμετροι   Λ. Χαρακτηριστικός Max Μονάδα

Λειτουργία

Μήκος κύματος

Ενιαίος τρόπος 1310 / 1550 NM
Πολλαπλού τρόπου 850
Απώλεια εισαγωγής

Ενιαίος τρόπος

Χαμηλή απώλεια

    0,30 DB

Πολλαπλού τρόπου

Ασφάλιστρο

    0,35
Επιστροφής απώλεια Ενιαίος τρόπος 65    
Πολλαπλού τρόπου 20    
Τύπος ινών Ακολουθήστε την περιγραφή PN
Τύπος συνδετήρων Ακολουθήστε την περιγραφή PN
Μήκος Ακολουθήστε την περιγραφή PN μ

 

Χρώμα σακακιών

Κίτρινος Ίνα SMF G652 και G657
Πορτοκάλι OM1 62.5/125um, OM2 50/125um
Aqua OM3 50/125um, OM4 50/125um

 

40G: 1 διάγραμμα ινών Χ 12F MPO/MTP
Χρώμα ινών MPO/MTP   MPO/MTP
Μπλε Rx   Tx
Πορτοκάλι Rx   Tx
Πράσινος Rx   Tx
Καφετής Rx   Tx
Μην χρησιμοποιημένος ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ............................ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Μην χρησιμοποιημένος ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ............................ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Μην χρησιμοποιημένος ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ ............................ ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Μην χρησιμοποιημένος ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ   ΑΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΤΟΣ
Πλάκα Tx   Rx
Άσπρος Tx   Rx
Κόκκινος Tx   Rx
Μαύρος Tx   Rx

 

Σύντομο όνομα 12/24F πολλαπλού τρόπου καλώδια κορμών OM4

Συντελεστής μείωσης

[dB/km]

≤ 3,5 Max (850nm)

≤ 1,5 Max (1300nm)

τύπος ≤ 2,7 (850nm)

τύπος ≤ 0,9 (1300nm)

Συμμόρφωση προτύπων TIA/EIA-568-C.3 και ISO/IEC 11801
Επιλογές χρώματος ΚΚ ελίτ (βιολέτα)

 

Τύπος ινών (ISO/IEC 11801) 50/125um, OM4, βιολέτα

Συντελεστής μείωσης

[dB/km]

≤3.5 Max (850nm)

≤1.5 Max (1300nm)

≤2.7 τύπος. (850nm)

≤0.9 τύπος. (1300nm)

Ελάχιστο εύρος ζώνης:

Υπερχειλισμένη έναρξη [MHZ-χλμ]

≥1500 (850nm)

≥500 (1300nm)

Ελάχιστο εύρος ζώνης:

Αποτελεσματικό τροπικό εύρος ζώνης λέιζερ [MHZ-χλμ]

≥4000 (850nm)
Υλικό σακακιών

Μετώπη - OFNR

LSZH - Χαμηλός καπνός μηδενικά αλόγονο

Ολομέλεια - OFNP

 

Τύπος και χρώμα

Συνδετήρες κώδικα

Εισαγωγή

Απώλεια (IL)

Οπτικός

Επιστροφής απώλεια το (RL)

Λειτουργία

Θερμοκρασία

Πολλαπλού τρόπου τυποποιημένος συνδετήρας ® MTP χαρακτηριστικό (όλες οι ίνες) 0,75 DB μέγιστο 0,35 DB (ενιαία ίνα) 1,3

> 20 DB

(0°Flat που γυαλίζεται) 2,3

-40℃ σε 75℃

1 δοκιμή του IL σύμφωνα με το IEC 61300-3-4

2 δοκιμή RL σύμφωνα με το IEC 61300-3-6

3 δοκιμασμένος με τον προτεινόμενο περικυκλωμένο όρο έναρξης ροής στην ίνα 50μm & 850nm ανά IEC 61280-4-1.

 

Κλειδωμένα χαρακτηριστικά: 

 

► Διοικητική λύση ινών υψηλής πυκνότητας  
► 8 ή 12 ίνες ανά connecter  
► Σύντροφοι σε όλους τους συνδετήρες MTP ή MPO  
► Ακρίβεια που γυαλίζεται για την ελάχιστη απώλεια εισαγωγής και την πίσω αντανάκλαση  
► Ζευγάρωμα συνδετήρων ώθησης/τραβήγματος  
► Εκτιμημένο ολομέλεια καλώδιο  
► Συναντά το EIA/τη TIA 568-B.3  
► Fanouts στα ιδιαίτερα μονοκατευθυντικά connecters διαθέσιμα  
► ίνα πυρήνων 50 και 62,5 μικρού διαθέσιμη. 

 

Εφαρμογή: 

 

► Δίκτυα τηλεπικοινωνιών

► Δίκτυα επικοινωνίας στοιχείων

► Δίκτυα πρόσβασης οπτικών συστημάτων

► Δίκτυα ευρειών ζωνών/CATV

► Διασυνδέσεις εξοπλισμού/διακοπτών.

 

► Διαταγή του οδηγού: 

 

(1) το μεγάλο μήκος με το τράβηγμα των ματιών για κάθε εξέλικτρο που συσκευάζεται.

(2) ινών της λύσης 40G/100G μας θα διευκρινιστεί στα SINO σχέδια, παρακαλώ να μας έρθει σε επαφή με περισσότερες λεπτομέρειες.

(3) οι συνελεύσεις κορμών MPO/MTP στη λύση μας 40G/100G συνδέονται μέσω βασικός-επάνω με τον βασικός-επάνω προσαρμοστή MPO (τύπος-β), παρακαλώ μας ελάτε σε επαφή με εάν ο διαφορετικός προσανατολισμός προσαρμοστών απαιτείται.

(4) παρακαλώ αναφερθείτε στο leaftlet «συνελεύσεων κορμών MPO» εάν οι συνελεύσεις MPO με το καλώδιο 12-ινών ή άλλες αριθμήσεις ινών απαιτούνται. 

 

12 οπτική τηλεγράφηση σακακιών QSFP 40G SR4 ολομέλειας καλωδίων OM3 οπτικών ινών Chnnels MPO

Στοιχεία επικοινωνίας
Sino Fibre Optic Co.,Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: SINO

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)