Το Shenzhen υπερβαίνει τη Co. Comunications Epuipment, ΕΠΕ
(Sino οπτικών ινών Co., που περιορίζεται)

10 εμπειρία ετών των προϊόντων οπτικών ινών παγκοσμίως

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταCwdm πολυπλεξίας

2 x 2 συσκευές CWDM Broadband Transmission με 250um G657A1 Corning Fiber

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Υπάρχει μια καλή ομάδα που υποστηρίζει πάντα μας και τα ποιοτικά μέρη μας βοηθούν κέρδισαν περισσότερους πελάτες τοπικά.

—— Frank Yuit

Συνεχίζουμε με SINO ακριβώς επειδή έχουν την επαγγελματική ομάδα και την εμπιστευμένη τιμολόγηση εμείς σας στρέφουν, ευχαριστούν όλη η υποστήριξη.

—— Mary Sarah

Εργαστήκαμε μαζί κατά τη διάρκεια περισσότερο από 5 ετών και κάθε προβλήματα συνέβησαν, η Sino πάντα υπόσχεση τα κρατά σωστά μέσα διατηρεί, αυτό βεβαίως χρήσιμο.

—— William Johnson

Είμαι Online Chat Now

2 x 2 συσκευές CWDM Broadband Transmission με 250um G657A1 Corning Fiber

Κίνα 2 x 2 συσκευές CWDM Broadband Transmission με 250um G657A1 Corning Fiber προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  2 x 2 συσκευές CWDM Broadband Transmission με 250um G657A1 Corning Fiber

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen
Μάρκα: Sino
Πιστοποίηση: UL; SGS; ROHS
Αριθμό μοντέλου: Cwdm

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Πλαστικό κουτί
Χρόνος παράδοσης: 7-10 ημέρες
Όροι πληρωμής: T / T, L / C
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Τύπος καλωδίων: G657A1 Μήκος καλωδίου: 1M ή προσαρμοσμένος
Αριθμός λιμένων: 2X2 Λειτουργούν μήκος κύματος: 1260~1610nm
συσκευασία: Σωλήνας γυαλιού, σωλήνας Matel
Υψηλό φως:

cwdm mux demux

,

fiber optic multiplexer

2x2 συσκευή CWDM με 250um G657A1 Corning Firber χωρίς σύνδεσμο

Είναι μια ειδική συσκευή CWDM, που χρησιμοποιείται για την κατασκευή μονάδας CWDM, το μήκος κύματος λειτουργίας είναι 1260 ~ 1610nm.

Εφαρμογές:

  • CWDM Μονάδα & Rack
  • Συνδυασμένη ενότητα
  • Σύστημα MUX / DEMUX

Χαρακτηριστικά:

  • Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
  • ευρυζωνική μετάδοση
  • υψηλή απομόνωση
  • Υψηλή σταθερότητα και αξιοπιστία

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ:

Παράμετρος αξία
Αριθμός καναλιών CWDM 2x2
Λειτουργία Μήκος κύματος (nm) 1260 ~ 1610 OR 1261 ~ 1611
Κεντρική ακρίβεια μήκους κύματος (nm) ± 0,5
Απόσταση καναλιού (nm) 20
Ζώνη ζωνών (@ -0,5 dB εύρος ζώνης) (nm) ± 7.5 & ± 6.5
Απώλεια εισαγωγής (dB) 0.4
Επίπεδα πεπερασμένης ζώνης (dB) 0.3

Απομόνωση (dB)

Παρακείμενο κανάλι 30
Μη γειτονικό κανάλι 45
Ευαισθησία θερμοκρασίας απώλειας εισαγωγής (dB / ° C) <0,005
Μεταβολή θερμοκρασίας μήκους κύματος (nm / ° C) <0,002
PDL (dB) <0,10
PMD (ps) <0,1
Κατευθυντικότητα (dB) > 50
Απώλεια επιστροφής (dB) > 45
Ονομαστική ισχύς (mW) 500
Θερμοκρασία λειτουργίας (° C) -20 ~ +85
Θερμοκρασία αποθήκευσης (° C) -40 ~ +85
Διαστάσεις (mm) Γυάλινο σωλήνα ή σωλήνα Matel

Στοιχεία επικοινωνίας
Sino Fibre Optic Co.,Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: SINO

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)