Co. τεχνολογίας Huayixin Shenzhen, ΕΠΕ.

Αρχική Σελίδα
Προϊόντα
Σχετικά με εμάς
Γύρος εργοστασίων
Ποιοτικός έλεγχος
επαφή
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΥπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών

4 εναέριο G652d καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων υπαίθριο καλώδιο 24 ινών αέρα πυρήνας

4 εναέριο G652d καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων υπαίθριο καλώδιο 24 ινών αέρα πυρήνας

4 Core Outdoor Fiber Optic Cable Air Aerial G652d Fiber Cable 24 core
4 Core Outdoor Fiber Optic Cable Air Aerial G652d Fiber Cable 24 core 4 Core Outdoor Fiber Optic Cable Air Aerial G652d Fiber Cable 24 core 4 Core Outdoor Fiber Optic Cable Air Aerial G652d Fiber Cable 24 core 4 Core Outdoor Fiber Optic Cable Air Aerial G652d Fiber Cable 24 core 4 Core Outdoor Fiber Optic Cable Air Aerial G652d Fiber Cable 24 core

Μεγάλες Εικόνας :  4 εναέριο G652d καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων υπαίθριο καλώδιο 24 ινών αέρα πυρήνας Καλύτερη τιμή

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: Global Telecom or OEM
Πιστοποίηση: CE/Rosh/ISO9001
Αριθμό μοντέλου: GYTS

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10km
Τιμή: Negotiable
Συσκευασία λεπτομέρειες: προσαρμοσμένο
Χρόνος παράδοσης: 5-8 εργάσιμες ημέρες μετά από την πληρωμή
Όροι πληρωμής: L/C, D/P, T/T, D/A, Western Union, MoneyGram
Δυνατότητα προσφοράς: 5000km το μήνα
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Προϊόντα: Υπαίθριο θωρακισμένο καλώδιο Outsheath: MDPE/HDPE
Τύπος ινών: ενιαίος τρόπος, πολλαπλού τρόπου Εφαρμογή: Υπαίθριος αγωγός και ΑΜΕΣΟΣ ΕΝΤΑΦΙΑΣΜΟΣ
Αρίθμηση ινών: 4 έως 288 πυρήνας G652D Υλικό του σακακιού: Μαύρο πολυαιθυλένιο το (PE)
Μέλος δύναμης: Κεντρικό χαλύβδινο σύρμα ή ενισχυμένο φίμπεργκλας πλαστικό (FRP) Εξουσιοδότηση: 10 έτη
COem: Υποστήριξη ODM: Υποστήριξη
Υψηλό φως:

υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών 4 πυρήνων

,

υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών 24 πυρήνων

,

G652D καλώδιο ινών

υπαίθριο καλώδιο 4 οπτικό καλώδιο 24 οπτικών ινών αέρα εναέριο ινών πυρήνων οπτική ίνα καλωδίων πυρήνων GYTS SM G652D

 
Τεχνικές παράμετροι

 

Οπτικά χαρακτηριστικά:

Τύπος ινών G.652D G.655 50/125^m 62.5/125^m
Μείωση (+20X) @850nm     ≤3.0 dB/km ≤3.3 dB/km
@1300nm     ≤1.0 dB/km ≤1.0 dB/km
@1310nm ≤0.36 dB/km <0>    
@1550nm ≤0.22 dB/km <0>    
Εύρος ζώνης @850nm     ≥500 MHZ·χλμ ≥200 MHZ·χλμ
@1300nm     ≥1000 MHZ·χλμ ≥500 MHZ·χλμ
Αριθμητικό άνοιγμα     0.200±0.015NA 0.275±0.015NA
Κομμένο καλώδιο μήκος κύματος CC ≤1260nm <1450 nm="">    

Προδιαγραφή καλωδίων:

Όνομα στοιχείων: Οπτικό καλώδιο GYTS ινών

Συνολική αρίθμηση ινών: 2-288

Ακτίνα κάμψεων (στατική/δυναμική): εξωτερική διάμετρος 20 Χ του καλωδίου

Οικονομικά ενεργή ζωή: Περισσότερο από 25 έτη

Εφαρμογή: Σπονδυλικές στήλες και πρόσβαση, που εγκαθίστανται στους αγωγούς, υπόγειοι αγωγοί.

Δομή:

Το καλώδιο ινών GYTS αποτελείται από:

1.Fiber

2.Steel μέλος δύναμης καλωδίων

3.Cable ένωση υλικών πληρώσεως

4.Fillers

5.Steel τεθωρακισμένο ταινιών

6.PE θήκη

Πρότυπα και πιστοποιητικό:

Το οπτικό καλώδιο ινών συμμορφώνεται με τυποποιημένο YD/T 769-2003, iec60794-1

Πιστοποιητικό: CE ROHS ISO9001

Χαρακτηριστικά
· Καλή μηχανική και εκτέλεση θερμοκρασίας
· Υψηλής αντοχής χαλαρός σωλήνας που είναι υδρόλυση ανθεκτική
· Η ειδική ένωση πλήρωσης σωλήνων εξασφαλίζει μια κρίσιμη προστασία της ίνας
· Αντίσταση και ευελιξία συντριβής

 

Σχετική συσκευασία

 

Λεπτομέρειες συσκευασίας:
Το σίδηρος-ξύλινο τύμπανο ή το ξύλινο τύμπανο, κανονικό ξύλινο τύμπανο
Το μέγεθος τυμπάνων μπορεί να σχεδιαστεί, οι λεπτομέρειες υπολογισμός για κατάλληλο για τα εμπορευματοκιβώτια

υπαίθριο καλώδιο οπτικών ινών κεραιών ή αγωγών θωρακισμένο gyts

4 εναέριο G652d καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων υπαίθριο καλώδιο 24 ινών αέρα πυρήνας 1

4 εναέριο G652d καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων υπαίθριο καλώδιο 24 ινών αέρα πυρήνας 2

4 εναέριο G652d καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων υπαίθριο καλώδιο 24 ινών αέρα πυρήνας 3

4 εναέριο G652d καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων υπαίθριο καλώδιο 24 ινών αέρα πυρήνας 4

4 εναέριο G652d καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων υπαίθριο καλώδιο 24 ινών αέρα πυρήνας 5

4 εναέριο G652d καλωδίων οπτικών ινών πυρήνων υπαίθριο καλώδιο 24 ινών αέρα πυρήνας 6

Στοιχεία επικοινωνίας
Shenzhen Huayixin Technology Co., Ltd.

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: sales

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς