Το Shenzhen υπερβαίνει τη Co. Comunications Epuipment, ΕΠΕ
(Sino οπτικών ινών Co., που περιορίζεται)

10 εμπειρία ετών των προϊόντων οπτικών ινών παγκοσμίως

Αρχική σελίδα
προϊόντα
Σχετικά με εμάς
εργοστάσιο Περιήγηση
Ποιοτικός έλεγχος
Επικοινωνήστε μαζί μας
Ζητήστε ένα απόσπασμα
Αρχική Σελίδα ΠροϊόνταΟπτικών Ινών Adapter

Μπλε ενιαίο μονοκατευθυντικό MPO MTP οπτικών ινών τρόπου μανίκι Zirconia προσαρμοστών προσαρμοστών

Πιστοποίηση
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
καλής ποιότητας Οπτικών Ινών Patch Cord για τις πωλήσεις
Υπάρχει μια καλή ομάδα που υποστηρίζει πάντα μας και τα ποιοτικά μέρη μας βοηθούν κέρδισαν περισσότερους πελάτες τοπικά.

—— Frank Yuit

Συνεχίζουμε με SINO ακριβώς επειδή έχουν την επαγγελματική ομάδα και την εμπιστευμένη τιμολόγηση εμείς σας στρέφουν, ευχαριστούν όλη η υποστήριξη.

—— Mary Sarah

Εργαστήκαμε μαζί κατά τη διάρκεια περισσότερο από 5 ετών και κάθε προβλήματα συνέβησαν, η Sino πάντα υπόσχεση τα κρατά σωστά μέσα διατηρεί, αυτό βεβαίως χρήσιμο.

—— William Johnson

Είμαι Online Chat Now

Μπλε ενιαίο μονοκατευθυντικό MPO MTP οπτικών ινών τρόπου μανίκι Zirconia προσαρμοστών προσαρμοστών

Κίνα Μπλε ενιαίο μονοκατευθυντικό MPO MTP οπτικών ινών τρόπου μανίκι Zirconia προσαρμοστών προσαρμοστών προμηθευτής
Μπλε ενιαίο μονοκατευθυντικό MPO MTP οπτικών ινών τρόπου μανίκι Zirconia προσαρμοστών προσαρμοστών προμηθευτής Μπλε ενιαίο μονοκατευθυντικό MPO MTP οπτικών ινών τρόπου μανίκι Zirconia προσαρμοστών προσαρμοστών προμηθευτής Μπλε ενιαίο μονοκατευθυντικό MPO MTP οπτικών ινών τρόπου μανίκι Zirconia προσαρμοστών προσαρμοστών προμηθευτής Μπλε ενιαίο μονοκατευθυντικό MPO MTP οπτικών ινών τρόπου μανίκι Zirconia προσαρμοστών προσαρμοστών προμηθευτής

Μεγάλες Εικόνας :  Μπλε ενιαίο μονοκατευθυντικό MPO MTP οπτικών ινών τρόπου μανίκι Zirconia προσαρμοστών προσαρμοστών

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Κίνα
Μάρκα: SINO
Πιστοποίηση: UL; SGS; ROHS
Αριθμό μοντέλου: SN - 010

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 1 αίτημα κομματιού MOQ
Συσκευασία λεπτομέρειες: 10 ή 20 PC/πλαστικός δίσκος, 1 PC/κιβώτιο δώρων
Χρόνος παράδοσης: Παράδοση σε 7 - 15 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: Η MoneyGram L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union,
Δυνατότητα προσφοράς: 50000 κομμάτια ανά μηνιαία
Επικοινωνία
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος
Υλικό: Πλαστικό Προσαρμογέας: MPO
Τηλεπικοινωνίες: 12 ίνες Σύνδεση στοιχείων: Single-mode
Στέγαση: Πλαστικό die-cast μανίκι: Χαλκός φωσφόρων
Τύπος Fiber: Single-Mode, 9/125um
Υψηλό φως:

fiber optic connector adapters

,

fiber optic cable adapter

Μπλε ενιαίο μονοκατευθυντικό MPO MTP οπτικών ινών τρόπου μανίκι Zirconia προσαρμοστών προσαρμοστών

 

Ο συνδετήρας και ο προσαρμοστής MPO χρησιμοποιούν έναν διαφορετικό μηχανισμό ευθυγράμμισης στους παραδοσιακούς κεραμικούς ferule συνδετήρες. Η ευθυγράμμιση εκτελείται μέσω των καρφιτσών οδηγών που είναι συνδεμένες με το συνδετήρα οπτικής ίνας. Ο προσαρμοστής MPO χρησιμοποιείται για να κρατήσει το συνδετήρα σε ισχύ και να προσφέρει τη χονδροειδή ευθυγράμμιση. Ο προσαρμοστής προσφέρει μια ασφαλή σύνδεση για να κρατήσει τους συνδετήρες για να αποτρέψει σε ισχύ την τυχαία αποσύνδεση. 

 

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα: 

 

► Τύπος σύνδεσης: MPO/MTP  
► Κατοικία: Πλαστικό  
► Τηλεπικοινωνίες: Simplex  
► Σύνδεση στοιχείων: Ενιαίος τρόπος  
► Μανίκι: Zirconia  
► Ύφος: Βαλμένο φλάντζα ίχνος Sc  
► Θηλυκό στο θηλυκό μπλε  
► Εργασίες με Sc-επιτροπή-32 ή Sc-επιτροπή-48 (συμπεριλαμβανόμενος). 

 

Εφαρμογή: 

 

► Τηλεπικοινωνίες  
► Δίκτυα υπολογιστών  
Δίκτυα ► CATV  
► Ενεργός λήξη συσκευών  
► Instrumentationry. 

 

Προδιαγραφή: 

 

Παράμετρος Μονάδα LC, SC, FC, MU, ST, SC-ST, FC-ST, FC-SC, MTRJ E2000
SM ΚΚ SM ΚΚ SM
UPC APC PC PC PC UPC PC PC APC
Απώλεια εισαγωγής (χαρακτηριστική) DB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Επιστροφής απώλεια DB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Ανταλλαξιμότητα DB ≤0.2 ≤0.2   ≤0.2
Επανάληψη DB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Διάρκεια Χρόνος >1000 >1000 >1000
Λειτουργούσα θερμοκρασία -45~85 -45~85 -45~85
Θερμοκρασία αποθήκευσης -45~85 -45~85 -45~85


Τεχνικά στοιχεία: 

 

Στοιχείο Παράμετρος
Τύπος συνδετήρων LC στο ST
Τύπος ινών Singlemode, simplex
Απώλεια εισαγωγής ≤0.6dB
Διάρκεια ζευγαρώματος ≤0.3dB χαρακτηριστική αλλαγή, 1000 φορές
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40 ~ +75℃
Θερμοκρασία αποθήκευσης -40 ~ +85℃

 

Διαταγή του κώδικα: 

 

Μ APC Πράσινος LCAPCUGREEN

Φλάντζα με δύο τρύπες και

LC ίχνος

SM PC Μπλε LCBLUE
ΚΚ PC Μπεζ LCBEIGE
 
SM APC Πράσινος LCAPCUGREEN/FL

Flangeless με LC

ίχνος

SM PC Μπλε LCBLUE/FL
ΚΚ PC Μπεζ LCBEIGE/FL

 

Σχέδιο Mechnical: 

 

Μπλε ενιαίο μονοκατευθυντικό MPO MTP οπτικών ινών τρόπου μανίκι Zirconia προσαρμοστών προσαρμοστών

 

Περισσότερος προσαρμοστής οπτικών ινών ως φυσητήρα: 

 

Μπλε ενιαίο μονοκατευθυντικό MPO MTP οπτικών ινών τρόπου μανίκι Zirconia προσαρμοστών προσαρμοστώνΜπλε ενιαίο μονοκατευθυντικό MPO MTP οπτικών ινών τρόπου μανίκι Zirconia προσαρμοστών προσαρμοστώνΜπλε ενιαίο μονοκατευθυντικό MPO MTP οπτικών ινών τρόπου μανίκι Zirconia προσαρμοστών προσαρμοστώνΜπλε ενιαίο μονοκατευθυντικό MPO MTP οπτικών ινών τρόπου μανίκι Zirconia προσαρμοστών προσαρμοστών

Στοιχεία επικοινωνίας
Sino Fibre Optic Co.,Limited

Υπεύθυνος Επικοινωνίας: SINO

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)